Wastebaskets 1 - Luftfuktaren.com

Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.Н

Ова ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои и беше наменета за подобрување на ваш�

ОТВОРЕНО ПАТИО корпата за ЃУБРЕ : Карактеристики на декоративни плетенстил на Ова отворено ѓубре се врш

Тоа е многу лесно да се чисти и материјал е еднократно.Тоа е многу важно да се стави корпата за ѓубре во б

3" висок Капацитет : 7 L / 1.И оваа хуманизирано дизајн го прави лесен и хигиенски да се промени кеси за отп�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето Поради прирачник за мерење и ин

На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе н

На Kraftware Бармени Избор Отпад Кошница во Магла Зелена може да се пофали 8четвртиот капацитет.Овој метален

【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот диз�

Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.А

Направен во Америка Оваа точка беше направен во сад на Америка.Направени за Тешки го Користите Овој wasteba

РАЗНОВРСНА : големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места во текот на твојот дом;

Ова ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои и беше наменета за подобрување на ваш�

Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Hi

Едноставен стил десктоп корпата за ѓубре, пластични материјали.Тоа е мазна и не боли твоите раце, со гол�

Стилски Дизајн Одговара На Било Оркестарот : Ова Дрво Отпад Бин Е Современ И Стилски Прилог На Секој Дом.

ЗАДОВОЛСТВО – Нашите ѓубре лименки се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Ѓубре обло

☑Висококвалитетни трајни пластика ☑Дијаметар : 13 см, висина : 16.5 cm ☑Замав врвот е лесен за употреба ☑Мо

Издржливи, Водоотпорни и Отпорни.Огноотпорни Материјали, Не Грижете се За отпушоци од Цигари.Долниот Ра

Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм в�

Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.Ние со нетрпение очекуваме да ви служи и ќе ви одговори во рок од 24 �

Црна епоксидна слој додава уште допир на стил на wastebasket го погледнеме.Versatility Brighton Професионални круг wasteb

【Удобен Дизајн】 8 Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе

Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.Hi

На ногауправувана од не ' рѓосувачки челик корпата за ѓубре со 90° фиксна капак, тивко, бавно паѓање перни

Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде пр

Внатре рамка прстен да се одржи кеси за отпадоци.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.3"

Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да

◆Рециклирање Прават Лесно : Твин Канти Нека Ви Посебна Вашиот Ѓубре Без Никаков Напор.Преносни Рачка за

3") Дијаметар( 8.Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Совет : Поради различни монитори, н

8 Литри) Висина(14.7") Материјал(PP+ABS).Ѓубре лименки се згодни и убави.Тоа е целокупната круг структура, риги�

Големината и стил направи ова може да работат во толку многу места низ вашиот дом.Тие навивам погодно во

Прекривачот дизајн : нема страв од ѓубре dirtying раце, ѓубре не е изложена.Материјал : Пластика ПП.Големина :

Ако имате некоја шема, ви се допаѓа и сакате да ја прилагодите, можете да контактирате со нас.Секој корпа

100% Пластика.Вклучува 1 wastebasket.Шарени дизајн со езерототематските изреки и спокоен езеро сцени.Може да се

◆Стилски Домот : Овој Дизајнер Парче е Совршен за Отпад, Како што Ткиво,, Шминка и Други Мали Отпад...

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

Ние со нетрпение очекуваме да ви служи и ќе ви одговори во рок од 24 часа 【Лесен за употреба】 На цилиндри

Мерки 11.8 x 9x 13.25 и да се држи до 12 Четвртиот.Trashcan е традиционален дизајн и малата големина ќе се вклопуваа�

Scroll