Smartwatches 1 - Luftfuktaren.com

* 1.3"инчен TFT Резолуција 240*240 еден допир голем Екран во боја IP67 водоотпорен и dustproof ( можете да го носат на д

♦♦♦ Компатибилни системи Пребарување "Еј Бенд" во App Store или Андроид Пазарот, инсталирај го и поврзете г

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

3 инчен TFT Резолуција : 240 x 240 пиксели Батерија Капацитет : 170 m Ah Време на Мирување : Околу 710 дена Користење

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

Менструалниот период потсетување : интимна и прекрасна менструалниот следење на стан.69 инчи full touch екра�

★Здравствен надзор (спиење мониторинг, 24час отчукувањата на срцето мониторинг, на крвниот притисок, кр�

Ситеден Активност Следење : Авто песна чекори, растојание, калории изгори и анализа на податоци, а подат�

Моторот:Builtin, вибрации reminder (потсетник) [Здравствено Управување со] : Вежба за мониторинг, Спиење монито�

Поголем екран, одговара на ширината на рачниот зглоб, донесе пријатно чувство на носење.Долго Време во М

4 (inclusive) и погоре, IOS8.Тоа е совршен подарок за семејство, пријатели, партнери и деца.0 и погоре)Водоотпорен

Децата, исто така, може да снимате гласовни пораки со притискање на копчето на копчето на GPS види и да ги �

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Bluetooth Smart Watch Брои Калории, Фитнес А�

Ако спарени телефон reenters во ефикасна bluetooth растојание, тие reill се поврзе автоматски.prompt на ѕвонење за сек

Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вкл�

pls полнење со текот на 2 часа пред употреба,црвено светло ќе биде осветлена кога истиот се полни.Овој гов�

★ Фитнес Часовници за Мажи Жени★ 1.65 инчен голема HD екран со целосен екран на допир панел.што го прави ле

Исто така Sedentary Потсетник, Аларм, stopwatch (Стоперка), Remote Фотографија,Музика Контрола, се Најде Уред итн...

★Екран на допир : 1.6 инчен 400*400 резолуција highdefinition полн круг екран ★Лице / jiugongge лозинка за заштита на инф

smart watch бендови IP68 smart watch бендови id205l smart watch бендови црна smart watch бендови вештачка кожа smart watch бендови за м�

IP67 поздравниотдоказ отпорност на вода.Титаниум Одделение 2 случајот 1 GB главната меморија 4 GB меморија з

Повеќе вежбање режими обезбеди референтни податоци за вашата дневна здравје анализа и подобрување ☆До

[Smart watch има 1.3 2.5 инчен D Стакло + IPS Боја на допир екран]Со 1.3 2.5 инчен D Стакло + IPS Боја на допир екран, полн к�

⌚️Bluetooth Smartwatch со Повик на функција : Како bluetooth уред, едноставно поврзете smart watch со вашиот телефон преку

Amazfit GTR доаѓа во класичен дизајн со еден допир на современи карактеристики.Тоа е брилијантна 1.2" AMOLED дисп�

Amazfit GTR доаѓа во класичен дизајн со еден допир на современи карактеристики.Тоа е брилијантна 1.2" AMOLED дисп�

1.39инчен AMOLED / 454*454 резолуција;.MTK2523 пониска потрошувачка на енергија професионални погоден за носене чип

На часовникот може точно да ги пресметате колку калории сте изгорени, колку километри ќе се остварува, к

Автоматско фитнес следење : Прошетка, работи, циклус, дури и хоп на елипсовидна—Galaxy Одговара автоматски

❤ Поддршка Sp02 монитор, точни се открие крв, кислород во секое време секаде.Знаете вашата здравствена со�

★IP67 водоотпорен се приспособува на вашите секојдневни потреби.(не се става во топла вода) ★Динамичен о�

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни �

Дизајнирани во три бои, кои се црни, сребро и злато.Можете да го одберете потребниот јазик лесно, бидејќи

Различни кул UI интерфејс може да биде вклучен, изберете стил ви се допаѓа.Поддршка на повеќе заеднички ј

Имаат крвен притисок монитор?Тоа може да го користите за пливање?.Акции на различни амплитудите ќе резу�

) од паметен телефон, smart watch не почне да вибрира малку и ви овозможува да ги видите информациите на екран�

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Бренд : Пи Kubao Item Бр : M4 Time на пазарот : 2019 Applicable платформа : Blackberry платформата, Windows Mobile платформа, Symbian плат�

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Scroll