перики 1 - Luftfuktaren.com

4x4 Чипка Затворање Перики, 13x4 Чипка Пред Перики, 13x6 Чипка Пред Перики, 360 Целосна Чипка Фронтален Перики И

Увезени Премиум Квалитет синтетички влакна.Материјал : Швајцарската мека чипка и најдобар квалитет на �

Материјал : 100% топлинаотпорни на синтетички влакна, кои може да се permed, обоена, намали или DIY на вашиот со�

❤【Квалитет и Материјал】 : Висок квалитет и овој долг синтетички перика е направен од најдобрите и најп

Оваа еластична бендови се користи за да се топи вашиот чипка и чување бебе коса во место, така вашиот пер

100% Вистински Бразилец Богородица Човечка Коса Headband Перики за Црните Жени, Толку Мека, Без Мирис, Метежот

【Коса Материјал】 : Овие боб перики се 100% вистински човечка коса, перики, се намали од млада девојка дона

Стави argan масло да се меки на косата по миење Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите...

Структура : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.У�

За Andongnywell Перика : Коса предност : густина, природна боја,мека и природни, може да се бојадиса и избелени,

Должина : околу 60см.Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло кафена.Мат висока температура

100% Сосема Нов б.Ставање На перика Капа; c.Ставање На перика, се приспособат на внатрешниот нето Тока; d.Одр

Производ Материјал : бронзени.Производот Количина : 1 PC ГЕРМАНСКИ игла+ 1 PC Носител на Бронза.Тип на произ�

Целосна Чипка ПерикаПремија перуанскиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #2,120% Густина,Бид

1 Губење на Материјал : висок квалитет 100% Човековите Права Коса Перика,Бебе Коса Околу Периметарот , Прир

Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло кафена.Должина : околу 45СМ.Задебелување и сомот на

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре�

Перики Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Нови Glueless Бразилецот Вода бран He

Не грижи за насловот веќе и Лесно да се носат.Yuexiuca Ombre Русокоса Длабоко Кадрава Перика Со Удира За Жените

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

Врв Капа Силиконска Обложени Водат Мрежа и стратешки поставени Силиконски Ленти работат заедно во тек�

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за со користење на малку благ шампон во ладна вода.Наменета за : Cos

Различни перика капа големина, различни бои и стилови, ќе ги задоволи вашите различните потреби што при�

За мерење им помогне на, ве молиме контактирајте со нас.Smart Lace Пред се Практично невидливи чиста чипка пр

1.Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики U Дел Човечка Коса, пе�

Боја на коса : Природни црна боја,може да се бојадиса и избелени.Пронајдете правилната температура( не н�

Прв клиент, добавувач на првиот.Се впие и се измијат со свежа вода апсорбира вода со кула тогаш нека коса

❤ Тело Бран Чипка Пред Перика : 100% Човечка Коса на Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики, Телото Бр�

Си нашол тоа!Ќе љубов на телото и природно движење на овој врвен квалитет човечка коса.ГОЛЕМИНА : Секој о

О : Прво, се протега на косата, да го прави, тогаш мерка тоа од врвот до крајот.тежина (+ / 5g) е нормално зави�

Косата тип : 613 Tbodywig28 3 Чешли И Еластична Нето Се Направи Лесно Да Се Инсталира, Дише И Удобно.Чипка Просто

Пакетот Вклучува : 1 Pc Перика 715 Дена Испорака【МултиФункционални Прилики】 Нова мода брановидна headband пе�

【Афро Човечка Коса Перика】 100% Здрава човечка коса, Бразилецот коса перика, мека и мазна, може да трае до

Целосна Чипка ПерикаПремија индискиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #2,120% Густина,Бидеј

100% Необработени Бразилецот Remy Човечка Коса, Перики, со Претходно Извлечен Косата и Избелени Јазли, Меки

Материјал : Висок Квалитет Нагласи Русокоса Боја Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Изгледаат Природ

Направени на висока температура влакна, природни, срцеотпорни, не е лесно да исчезнат.Лесно да се носат,

5 inches Ear да уво преку челото : 12.5 inches Nape на вратот : 6inches Hair Parameter1.5 inches Small Големина Капа (Испратена од страна

5" База Дизајн : 6" x 6.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Полиуретан пред rim да се приспособат на лента за дополнителн

Чешел Локација : Назад.Прилагодливи Рака : Yes.Drawstring : Нема.Капа Големина : Може да се разликува малку од ст�

На Tress Allure Колекција : Дали доживува опаѓање на косата или само сакате нов стил, нашата убава и модерен пе

Scroll