налепници And Decals 1 - Luftfuktaren.com

Се применуваат врвот палто за совршен ефект.Модерен и симпатична дизајни на Нокти Decals.Помине дизајн нал

Повеќе бои и форми : Божиќ помине уметност sequins е направен од holographic сјајна sequins и може безбедно да се носи

ohora е полуизлечи гел на ноктите е сосема неспоредливи со оние на пластични налепници или акрил лажни нок

Многу коментари не го откине транспарентен пренос на филмот, ве молиме следете ги инструкциите, полека �

Притиснете на лак на ноктите за некое време, и потоа отстранете ја ❤Прилики:помине уметност резерви се

Притиснете за на доградба на акрилни нокти сет вклучуваат 24 компјутери лажни ноктите со состојба на нок

Ако имате било кој стил ви се допаѓа, можете исто така да ни каже по епошта, и може да се подготви за вас.★

Количина : ќе добиете 8 уметност нокти налепници со срце облик на моделот, секој со различни бои : розово �

【КОЛИЧЕСТВО & ГОЛЕМИНА】 5 листови на Божиќ 3 D самолепливи помине уметност налепници, 4.92x2.95 Inch секој...

Опис на производот Црно Бела Боја Лист Ретро Лозата Помине Уметност Лепенки 3 D Само Лепило Помине Decals за

【Пакет】 : 10 листови / set пеперутка помине фолија трансфер налепници, шарени бои, модерен и убави модели з

[Она што ќе добиете] : ќе добиете 6 листови леопард печати нокти налепници во еден сет, постојат голем бро�

Ако сакате да се направи тоа посилно, можете да нанесете слој на транспарентен лак по приложување на нок

Професионална ефект е завршена во рок од неколку минути.100% нови и висококвалитетни нокти налепници.Пог�

Големина : 10.3x8cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување Вклучуваат : 1p

4 Листови со различни мотиви помине уметност тетоважа налепници.Нема повеќе комплексни сликарство и им�

Прилики : најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Од солза ноктите налепница надо

Слично на тоа, само тргни ги исклучите ако сакате да ги отстрани.Она што Ќе Добиете : ќе добиете 6 Листови

Боја : боја 3 D боја, лепак дизајн на ноктите налепница.Големина : 10x8cm.Карактеристики на производот : симпа

5 D Врежана Нокти налепници : ќе get4 листови Нови 2021 Нов Дизајн Божиќ мода тема помине уметност 5 D самолепл�

Пакет Содржина : 10 листови лак ленти + 1pc месечината форма помине уметност датотеки, секој лист ленти вкл�

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламу

ohora е полуизлечи гел на ноктите е сосема неспоредливи со оние на пластични налепници или акрил лажни нок

Дијаметар : 0.2 мм.Боја : Злато, Сребро, Роуз.Употреба : Може да се користи за DIY Помине Кристал Украси за кре

Број на Парчиња : Една Единица.Потекло : CN(Потекло).Големина : 3 D Божиќ Налепница За Нокти.Број На Модел : Б�

Количина : ќе добиете 24 листови ласерски сина помине уметност лепило налепници, секоја хартија мерка 2.3 x

КОЛИЧИНА : 9 Листови Божиќ помине уметност налепници, секоја хартија мерки 3.9 x 3.1 инчи.Ги вклучува сите ви

, што е полесно за вас да се создаде силна ноќта на Вештерките атмосферата и да покаже вашите интересни д

Тип На Производ : Помине Уметност Налепница.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : Мешана боја.Големина : 12*од 6,2 cm.Па�

Чекори : Одберете дизајн и кора од надвор.Опис на Нови Пристигна Божиќ Plaid Налепница Триаголник Полигон �

10 Големини Јасно Помине Совети : 50 Компјутери за секоја големина и чување на податоците во посебна мрежа

Ние нудиме иновативни решенија за време и монетарната ограничувања за добивање на вашите нокти да се на

Карактеристики : Нема потреба да се наслика или топлина.Лесно DIY дома и салонот, особено погоден за Божиќ

Квалитетот е супериорен,разумна цена, осигурување на квалитетот,а квалитет на услуга, ќе се создаде уба�

Големина : 10x7.9cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување Вклучуваат : 1p

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПОМИНЕ УМЕТНИК & УЧЕНИК Погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, прекрасен пода�

Се применуваат горниот слој за најдобар резултат.【Количество】 : 6 Листови висококвалитетни брановидни

НОВА НАДГРАДБА 1×10 ролни фолија помине уметност, поголема големина и повеќе атрактивен дизајн.РАЗНИ МО�

Самолепливи : линија има лепак.Дизајни : Лето Цртан Филм Овошје.Наслика ноктите со јасна база на грб или �

【Целосно покривање на ноктите налепница】: Божиќ Помине Уметност Налепници Decals во Собата.Објектот Гол

【Безбедно Материјал】 : овие нокти decals се изработени од еколошки материјали, нетоксични, и можете да го �

Scroll