налепници 1 - Luftfuktaren.com

се применува за да притиснете на налепница за да се направи тоа да се држи повеќе непречено...

Лесно да лупам и се држи : Само да се држи модерна црна винил ѕид налепници на прозорци, врати, плакари, ва

Одличен подарок за како Нова Година, Божиќ, свадба, роденден, годишнина, ангажирање, ново бебе.Објектот ќ

Се држиме до 3d галакси налепница на подот, а потоа сите сфери над тоа.Тоа е добра декорација на ѕидови и п

Но која било големина на крајот тоа ќе биде комплетен модел.5, Мала разлика може да се појават помеѓу акт�

Големина : 3 X 2.5 инчен за една Јагода,вкупно 40 Јагоди по пакет.Ова е DIY дизајн,Секој поединец decal може да би�

Големината на decal е 42x76cm, сликата може да не се одрази на вистинска големина можете да го видите.Материја�

СТИЛ : Красат забава тематските соби без никаков напор.Одликувајќи 2 популарни слогани : ЈАДЕ, СПИЕ, ИГРА

16" Широк од 9" Висока.Нашите Персоналните Девојка е Расадник Decals се Направени Со Љубов во САД, Компјутер с

Материјал : Модерна свила крпа позадина, па ефектот изгледа многу реално.Карактеристики на производот :

Излупете off the wall налепница од поддршка лист внимателно.Ако сте досадно, отстранување на decals остава штет�

Производ Големина : Круг (круг) / Дијаметар : 21.5 инчи (54.6 cm) 1 бела креда е вклучена (Ние се извинуваме, биде

Покрај тоа што е симпатична и единствен, ова decal нема да остави белег или остатоци на вашиот ѕид, како и д�

Материјал : Акрил.Љубезно ве потсетам : Погоден за било каква мазна, рамна сува површина, како што се ѕидо

【3 D Стерео Еднорог Налепница】 Одличен визуелен ефект, живописни, весели и модерен.Донесе на вашето дет�

Висок квалитет и напредни ПВЦ материјал, еколошки и нетоксичен ★ [ШИРОКА УПОТРЕБА] може да се користи за

★ [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Без лепак е потребно.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме

1.Еколошки винил материјал,нетоксични, водоотпорни, лесно да се отстрани, ќе не на штета на ѕидот...

Секој decal налепница е целосно пренослив и не остава остатоци.Секој ред доаѓа со едноставни инструкции з�

БЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА.Произведено ВО САД Дете пријателски и со гордост се направени во САД.Нашата премиум тк

Ние се стремиме да ги одржуваме нашите цени под 10 и 20 долари.Спалната соба на таванот, продавница, таверн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Овие се совршени за да се применат на вашиот автомобил прозорец, шише за вода, dorm соба вратата, фрижидер,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

☆【Материјал】 : За нашите Виножито Ѕид Налепници е направен од ПВЦ материјал, водоотпорен, издржливи...

Зборовите печатени на ѕидот decals само за украс, а не како трговска марка, на нашата трговска марка е OutНаш�

Карактеристики : Материјал : ПВЦ Боја : како слики покаже Големина : 18 x 23.6 инчи Пакетот вклучува : 2 Листов�

Направени со висок квалитет мат винил & Еко пријателски мастила.Многу големини на располагање дизајн н�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Еден пакет имаат 1pcs месечината, 3pcs облаците, 40pcs ѕвезди.Месечината големина е 29 X25cm, големината на облаци�

ГОЛЕМИНА : 450x300cm(177.76by118.12lin).Секој производ има свој уникатен дизајн што може да ни даде различна силен ви�

1 Материјалните карактеристики : водоотпорен / strong лепливоста 2 Функција : Погоден за дневна соба, постел�

【ЗАБЕЛЕШКА】Пред да го користите, ве молиме бидете сигурни дека вашето бебе е уво е чиста и е подготвен �

Но, НЕ може повторно да се употребуваат откако се применува ,само солза отвори транспарентен пренос на с

Може Да Се Примени На Било Кој Мазни ПовршиниОгледала, Стакло, Врати, Мебел,Автомобили Метал, Пластика И

Decal големина : 45x48 Материјалот е винил.Прилагодено боја.Лесно да се примени.Пренослив.Decal големина : 45x48'Our

Винил.Направен во САД.Вклучува 39 ѕид decals.Лесно да се примени само лупам и стап.Се однесува на било каква

Дава внатрешни работи навестување на уникатност.Откако ќе го почитуваат графички врвот до дното, со пом

Декорација за дневна соба, кујна, машина за перење соба, бања, спална соба, бебе соба, dorm соба, дом, стан.На

Чистење на мазна површина пред да се држат за тоа .го стави на тешки објект на ѕидот decal да се направи рам�

❥ Производ големина информации : (висина х ширина) 100x144 инчи / 254x366 CM, 3 D самолепливи позадина mural ѕид нале

Scroll