накит, кутии 1 - Luftfuktaren.com

И високиот квалитет на материјалите и исклучителна изработка ќе ги импресионира вашите душо.Dustproof, греб

❀ Пакет, вклучувајќи : 1 x Накит Случај ❀ Накит кутија е прилично издржливи и долготрајни ❀ Погоден за чу

8 инчи) : Тежина : 710g Note : производот е само за накит кутија, без накит внатре.Накит кутија материјал : ружин

Слоновите е симбол на добра среќа, мудрост, плодност и заштита, да ви донесе среќа и позитивна енергија.М

Задебелена леќи со фино мелени beveled рабови, килибар леќи, ингениозно фино земјата beveled рабовите покажува

Оваа организатор ќе биде одличен подарок за Роденден, Свадба, Божиќ и Денот на Таткото.Име на производ : �

Мултифункција : Подарок кутија за обетки (и studs и со куки) и / или ѓердани.Тоа може да се одржи еден пар обе�

СТП.Премиум Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа, водоотпорен и носатотпорни, лесен за чисте�

Собираат крпа, земете дополнителна нега на вашата сакана накит.Парична казна изработка, фино полирање, �

Здрав трајни и пластовидно дизајн.Идеален подарок за накит љубовници во својот живот, особено погоден з

Ве молиме чистење на накит кутија со мека, сува крпа.Исклучителна Врежани Занаетчиски Антички Метален Ф

Пред Купување, ве Молиме Проверете Боја и Големина.Мал простор, голем капацитет, да ви даде различни скл�

Горенаведените Податоци за повикување Само, Големината е Прирачник за Мерење, Грешка е 13 Cm, ве Молиме Ов�

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Кормило Голе

Идеален декоративни накит за подарок кутија : Овој накит рек складирање кутија изгледа домот и внимател

4 инчен(L) X 7.Надворешни димензии : 11.Накит, часовници и очила за сонце не се вклучени.Врвен МДФ, убаво да за

Тежина 55.5 g (приближни).Должина : 3 1 / 4" Ширина : 2 1 / 4" Height : 1 3 / 4".Овој објект е посебна прилика keepsake подарок...

Црн сомот наредени внатрешни работи перници вашето драгоцено богатство; Декоративни пунџа нозе се поме

✔ 【ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ КУТИЈА ДИЗАЈН】надворешноста на кутија за накит е направен од кристално јасно ак�

♥【Сомот Прстен Кутија】 : Овој прстен свадба кутија е направен од висок квалитет на сомот материјал, ко�

Оваа прекрасна прстен накит кутија ќе ги задржи сите на вашиот омилен накит во едно место и лесно да се н

Фино направена врежана шема, неоксидирачки, неисчезнува.Направени од премиум алуминиумски материјал, м

УБАВА, НО и ПРАКТИЧЕН : Ова поле не само што не е убава, но практични.Исто така, со чувствува основата која

Оптимална текстура, класичен дизајн, и полна боја направи накит кутија блескави.Овој накит складирање к

РУСТИКАЛЕН СТИЛ : Овој накит кутија направена од цврсто дрво, а заврши со факел процес во рустикален сти�

ВИСТИНСКИ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Прекрасни рачно изработени од силен и издржлив; Надворешните Димензии : 7

Исто така може да се користи како белегзија кутија има овална капак Овој објект се рачно изработени од С

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ве молиме овозможи мала димензија разлика пора

Материјал : Дрво Одбор.Карактеристики : Складирање Кутија, Корисни, Издржлив, Лесен.Кутија Големина : 8cm x

Материјал : прстен кутија е направен од висококвалитет СТП кожа.Тоа е мека и удобна, да се чувствува добр

Направени од бор fiberboard материјал и злато на ѕвонење latch,силни и издржливи, така што накит е загарантиран�

Накит кутија направена од Цврсто дрво, атрактивна површина, трајни квалитет, што може да се заштити ваши

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Декоративен накит кутија за да се прикажат и да ги чува keepsakes, ситните и богатства.Одликувајќи се со шарк

Нема потреба за батерии, јасно мелодија, големи подароци, изберете вашето дете / пријател, чудак движењ�

Подарок ПредлозиПодароци за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџерски на било која прилика како Денот н�

Дрвени кутии за накит се направени на Кинески ела.Ние не користите боја, но лесно изгорени дрво да се пок

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕИ : Со елегантен изглед и alluring дизајн, овој накит orgnaizer случај кутија е совршен подаро

Страна направена со master занаетчии во Sorrento, Италија.Овие се оригинални италијански производи и така нивн

Совршен за чување на вашите омилени накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косата клипот или повеќе,Мног

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви�

Scroll