матс 1 - Luftfuktaren.com

Тоа е не се лизга и има силна контрола, обезбедувајќи поддршка за колена, назад и глуждовите.Мала големи

★[Пакување Description] : Нашата мат е опремен со слободни цилиндрични складирање торба и складирање на рака.

Апсорбираат пот брзо.Екстра Дебели Јога Мат : 1mm во дебелина, нуди најмногу удобно искуство за сите ниво

✅ Димензии : 24инчи x 72инчи; 4mm дебели ✅ Без прекин во период; бродови подготвен да се користи со префинета

Постојат различни модели во нашата продавница ★Функција★ Користи за јога, Пилатес, кат вежби.Можете да

Лесен и издржливи.Лесно да се чисти и да има идеална големина!.Изработени од природни и еколошки материј

Направени на Superfine влакна (печатени површина) + увезени природна гума.МАТПОКРИВАЊЕ : Големина 70.ЕКО ПРИЈА

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

Го носи вашиот лесни мат во полиестер мешавина торба со прилагодливи рамо, рака за лесно да патува и да с

KESS In House curates секое парче на уметнички дела посебно имајќи го во предвид производот линија.Во KESS In House, мож

Производ големина : 183 CM × 66 CM / производ дебелина : 6mm, 8mm.Јога мат има добра потпора и против пролизгување

Производ големина : 183 CM × 68 CM / производ дебелина : 1.5 mm.Оваа јога мат е направен од високогустина на мате

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

88% Полиестер, 12% Најлон.Дали сеуште се користат гумени јога душеци кои не се апсорбираат потта?Вие треба

Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.(180 X 61 X 0,81 цм).Повод : одлична за јога, Пил

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Ние препорачуваме чување на вашите мат во мат торба кога не е во употреба.Мат може да исчезнат и да стана

Ако често се слајд надолу поради вашата испотени раце и нозе, или ако се прекинат бидејќи мат лизга низ п

Производ големина : 185 CM × 80СМ / производ дебелина : 10мм, 15mm.Оваа јога мат е направен од високогустина на м

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од

КЛАСИЧНАТА ЈОГА МАТ : Ова 5mm дебелина, јога мат е идеална големина и перница за било кој тип на јога, Пилат

【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.TPE материјал е 100% нетоксични и безбедно да се користи.Како

Овој мат е 3 / 8 инчи дебела.Направени од затворен мобилен пена за голема површина која не се лизга.Целосн

183cm долго 60cm широк обезбедува удобност.Со висока густина екопријателски материјал, 0.6 см и набивање прем

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

Зошто да се користи обичен јога / пилатес мат кога ќе може да имаат сопствени убава јога мат, кој одгова

Совршен за жешка јога, ab притисна, или Пилатес, како и јога подот и стои пози 1 / 2 Инчи Дебела јога мат За с

Во исто време се одржува рамнотежа и стабилност.Ви благодариме!2.x T)Пакетот Вклучува : 2 парчиња x Јога Кол

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ги задоволат потребите на нашите клиенти и да се постојано п

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Ве молиме Имајте во предвид : мат не е вклучена. Совршен за домашна теретана или во фитнес класа употреб

Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за коле

Материјал : NBR (Нитрилна Butadiene Гума) Боја : Сина, Зелена, Виолетова, Розова, Black Големина : 183 x 81 см Вклучува р

Мат Димензии : 180 Cm Долги, 61 См Широк.Материјал : Кристал Кадифени Ткаенини, Дното Неплетени Ткаенини Точк

Airex Fitline 180 Затворени Celll Пена Фитнес Мат за Салата UUSe, Јога Затворени Celll пена материјал repels moisturee и odors To ч

Кога правиш пилатес јога за колена, со екстра поместена перница може да ве комфорно и безбедно.ПОВЕЌЕНА

Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голем

6 см дебелина, Со голема мека заврши 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што

Scroll