Led светилки 1 - Luftfuktaren.com

Може да се група на паметни lumiled светилки во вашиот дом со HVS СТАН и контрола ги заедно за да се избегне по

★Дизајниран врз основа на класичен candelabra сијалица, тоа е декоративни Светилки ★40Вати C32 лустерот сијал

Заштеда на енергија : Litake A19 LED Светилки користи 90% помалку енергија од 150 Вати Блескаво светилки,суперсве

Сијалица со завртка E27 LED свет E27 со проѕирно стакло, кој се развива еден светлосен флукс на 470 lumens достапе

Лесно да се инсталира.Светлината вашиот начин со оваа LED светилка крушка, висока осветленост.Посветла С�

LED Количина : 24 / 48 / 64 / 104pcs(3 W / 5 W / 6 W / 8 W / 9 W / 12 W).Напон : DC12 V / AC напон 220 V.Должина : 36mm60mm.Дијаметар : 10мм16mm.Прик�

Заштеда на енергија—светлина е мека и пријатна, не е премногу светла, ниту премногу dimmable,ви овозможи пр�

КОМЕРЦИЈАЛНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ : трговски центри, супермаркет,барови, музеи и уметнички соби,ресторани,хотел�

【Технички Карактеристики】Овие LED светилки се направи енергетски ефикасна замена и замена за стандард�

2Pack 120 V Dimmable BA15 D Двоен Контакт Бајонет База ПРЕДВОДЕНА од Халоген JD Тип T4 Замена Светилки; 8.5 W Потрошувач�

Стандард E26 База.ЕнергијаЗаштеда : На PAR20 LED светилки се користи само 7 W замена на традиционалните 100 W сиј�

4 Pcs Батеријата Par Светла + Безжични DMX + Полнење Случај + Далечински.IP Оценка : IP65, за внатрешна или надворе�

Безбедност Warning Keep Надвор од Дофат на Деца и Beful При Ракување и Подесување.Стандардот E27 Основа Лесно Мож�

Модул се поврзува на вашиот светилка со ѕидниот штекер затоа што може да се претвори светилка за вклучу�

{Среќен & Светла} Празнична Кул Бело Трепкане Божиќ светла отворено со светли 0.Овие Dimmable големи сијалица

Отворено LED String Светла Замена светилки со две pin.Направени од безбедносни пластика и трајни гума, овие св

Одлична за употреба во кујната, дневната соба, спални соби, лустерот, pendant тела или таванот тела.Нашите LED

Мини Големина : 0.08 x 0.05 инчен Мали LED Чипови.Агол На Гледање : 120 Степен.Напред Напон / еднонасочна Струја :

【Спецификација】 Пакетот Вклучува : 3pcs x Претходно Жичен Површината Монтирани Уреди LED(опремени со отпо�

Флексибилни филамент дизајн обезбедува изгледот на St20 сијалица со криви филамент за додаде декоративн�

Цена За : Секоја Должина : 14.6 mm Цевка Светлина Облик : Кружни Бр.на Светлина Цевки : 1 Светлината Цевка Боја

НОВА И ПОДОБРЕНА ПОСВЕТЛА ЛЕР.Нашата нова SMD енергетски ефикасни LED светилки имаат 2 светли LED е за убави �

Пламен Ефект на 4 Режими : Пламен Емулација на Владата / General Светлина Mode / Дишење Режим,и гравитацијата

✔ Пониска Потрошувачка и Повисока Осветленост Ова E12 LED светилки (НеDimmable) е само 5 W но може да достигне д�

Висока осветленост, ниско ниво на топлина.360 степени зрак.Безбедноста, долг живот.Брз старт, без трепере�

Три Светлина Надворешен Ѕид Фенер од Трафалгар колекција.Висина : 23 50 инчи Ширина : 12 25 инчи.Стил : Преодн�

Суперсветли led модул не се евтини оние Агол : 120°C Апликации : Широко се користи во писма дизајн, знаци, лог

LED светилки се користи 75% помалку енергија од блескаво сијалица и трае 25 пати подолго отколку традициона

1 16 Милиони RGB Боја т меша со вашето други апарати за дома, и одлична структура и изолација дизајн одржите

База : G12 Frequency : 50 / 60 HZVoltage : 230 V dimming Color температура : Wam white2800~3200 K;Neutralwhite 40004500 K;Кул Бело 60006500 KNumber на Led диод�

Кул работа добра светлина и боја равномерност на покриеност прави овие светла идеален за широк спектар

КОМПАТИБИЛНИ СО PHILIPS БОЈА И ПОВЕЌЕ : E26 светилки, се поврзете директно до Zigbee компатибилен центри, вклучу�

Фаровите се изградени со оловокристал prismatic стаклена леќа, вакуум metalized челик reflectors и силикон за подигањ

4 G далечински управувач,не ги поддржуваат сите други dimmer,овој линк ony обезбеди 10 светилки, контролорот к�

Блескаво светилка Еквивалент на 60вати Боја : 2700 K Мека Бела.Емитирачки 2700 K мека топло бела светлина да се

Висока Лумен Излез – 8,000 Lumens.Без Инсталација или Жици е Потребно – Завртки Како Редовна Сијалица.Ретро �

Led 15.7" Коцка Светлина Мулти Боја Пластични Светилки Вклучени.Материјал : Пластика.Боја : Мулти.Сијалица т

750 PCS SMD LED Диоди Светла ,50 парчиња по тип 5 Бои за да Изберете : Жолта, црвена, сина, зелена, бела 3 спецификац

Направени од високо квалитетен материјал, оваа светлина мушка е цврсти и издржливи.Се карактеризира со

Направени од високо квалитетен материјал, оваа светлина мушка е цврсти и издржливи.Се карактеризира со

Име:лустерот Боја : фото боја Материјал : бакар ,стакло Големина : 10~20*20~25cm сијалица база : LED Тежина : 1 K

Scroll