лак 1 - Luftfuktaren.com

НЕТОКСИЧНИ на база на ВОДА ФОРМУЛА – без Груби Хемикалии & екопријателски 5 Бесплатно, 7 Слободни, Вегета

Навестување на Багра е Нокти Навлажнувачки Третман.Достапни во повеќе бои и нијанси.Prosina врз основа на с

Можете да направите прекрасни помине уметност дизајн на вашиот прст, нокти, дури и пети ноктите...

DND DC Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Инструкции : Чисте

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1 шишенце Лак на Ноктите и 1 шише со Гел лак, 0.5 мл / 15ml секој.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ, ЛЕСНО�

ZEESEA s класичната уметност бои и модерната популарна бои одговараат совршено.Со меѓународните пакување �

Шик и разбраното, овој елегантен Камила лак го задржува фокусот на вашиот бедрото покажува gown крем.Гел c

Лесна Апликација!.Лечи 30 секунди под LED светилка или 2 минути под 36w УВ ламба.Слободни се Осмелуваат да Но�

ЗАБАВА, ГРИЖА без ЧУВСТВО НА ЛЕТОТО Искуство со полирање на тоа донесе заедно убава, whimsical, енергичен бо�

Полна Големина 15 ml Шише.Се применуваат во 23 Палта За Најдобар Изглед.Не содржи Toluene, Формалдехид или Dibutyl

DND Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Произведено во САД.�

МЕРМЕР ШЕМА & ЦВЕТААТ ГЕЛ ЛАК АЛКОХОЛ МАСТИЛО ЕФЕКТ да се Создаде магија цвет помине уметност со овој ме

Содржи Калциум Флуорид кој им помага на бонд слаби нокти слоеви и слободен рабови.Се применуваат секој �

Природен изглед.Лесно усогласување.Се вклопува во сите стилови.Овие сопствен облик mylar помине форми ќе �

Боја отпорни, еластична и сјајна отпорни на секој тест.Топло Совети : вистинските бои може да биде малку

Дава сјајни и брилијантен боја за нокти.Долготрајни.За употреба, се тресат и и се применува.Оваа помине �

Тип На Производ : Лак.Објектот Пакет Димензија : 1.778 Сантиметри L Х5.08 Сантиметри W X8.89 Сантиметри H Точка Па

Мала Тежина & Флексибилни.НеYellowing.Попуштат & Чип Отпорни 2oz тегла (1.5 oz нето тежина).Лесно Да Се Направи Нат

ЗАЧУДУВАЧКИ HOLOGRAPHIC Искуство на сите најдобри нијанси и бои, во оваа убава колекција!.ЧИП ОТПОРНИ, ЛЕСНО �

Бојата се менува при температурни промени.Воведување на DND е нова линија на РАСПОЛОЖЕНИЕТО БојаПромена

висок, сјајни сјај заврши лак ; обезбедува беспрекорна покриеност заедно со извонредна издржливост; чет

2 лесни чекори.Се применуваат боја.Aplly врвот грб.Лек под мини LED светилка (се продава одделно).Комплет вкл�

Со добар истрајност и високо пигментирани, овој Божиќ боја гел лак поставите ви донесе брилијантен сјај

Сјај на имитација школка создава соновни ефект на ноктите.Изработени од еколошки материјали, без мирис

Limon "Бидејќи ништо не ве става во расположението како стакло на limoncello во Рим." 7Бесплатни производи не со�

Содржи : Како Целосно Долина Девојка (Светло Розова Крим јас сум На Листата (Длабоко Розова Крем) Лорел �

【Професионални Помине Вежба 】Тој е опремен со голема брзина лежишта, кое е доволно моќно за брусење, се

Не Се Токсични.Вегетаријанската и без Суровост.Бојата е Лолита.Направен во САД.Природни зајакнување на

2ЧЕКОР ГЕЛ за НОКТИ без светлина што е потребно.До 14 Дена од денот на Боја повторно само 2 чекори далеку о�

DND DC Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Инструкции : Чисте

ДОДАДЕТЕ малку БОЈА Ова 8 парче лак колекција од Никол Милер ви дава повеќе боја опции за да се обиде.СЕТ

Флексибилни гума одговара на различни големини на лак шишиња, Помага да се применуваат лак полесно со д�

Чувајте ги надвор од сончева светлина Боја ќе ги грее до 20 дена.Дезинфенкцирам.Да се чува вон дофат на де

Доаѓа во 2 пакет за додаде заштеди.Ноктите боја покрива само на еден грб, брилијантно.Mauve Боја.Еден грб по

"16 слободни" висок пигмент & продолжен носат lakur формула осигурувачи смели бои w / збогатување растенија &

Обезбедува беспрекорна покриеност заедно со извонредна издржливост.Макси четка со кој се гарантира ли�

Моќен и Леснотијата на користење : Високабрзина, ниски вибрации, ниско ниво на бучава и непречено функци

Висок квалитет врежани на плочите.Модни дизајни за да се создаде совршен групи на нокти во секое време.С

❤ Висок капацитет : 6*10ml(0.33 мл) MIZHSE Гел лак во Собата ❤ Долготрајни : Со соодветна апликација, тоа може да �

Мултифункционален : Дизајниран со 6 видови на метални делчиња (исто така работи со сите видови на 3 / 32" ме�

Чувајте ги надвор сончева светлина.Бренд : Fairy Glo Color5023 Волумен : 8ml Производ Мерење : 2.Погоден за природни�

Scroll