клипови 1 - Luftfuktaren.com

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Фантастични коса додатоци за свадби, proms, партии или други специјални прилики.Тоа го прави вашиот изглед

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Квалитетот Мода Косата Додаток.Секојдневна Употреба за Работа или Училиште Прибл 11cm Стеги.Одлично за Т

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

Овој оглас е за 2 парчиња (Избрани) Избрани Бои се prepacked не може да се избере свој бои.Случајни бои ќе бида

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

: крилјата на вештачки пеперутка е составен од ткаенина и делови од телото се направени од алуминиумски

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Предмет тип : Губење на ноктот.Материјал : Пластика.Стил : Моден стил.Големина : 6*6cm.Пакетот вклучува : 1 Pc н

КОСА ДОДАТОЦИ КОИ ОДАТ ДОЛГ ПАТ : Нашата Коса Додатоци се Направени Со Најдобар Квалитет, Па Таа Може да �

Тип : Француски Направени Hairclip.Линија : ЛУКСУЗНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ЛИНИЈА.Крај : Сјајна.Димензии (mm) : 92*30 Р�

Големина : 14.7 cm(L)*5.8 cm(H) / 5.8(L)*2.2(H) инч.Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.С�

[Материјал] Метални Легури , Стакло, Кристал, и акрилна смола, силен и издржлив материјал, убава и исклучи

MOHSILY 6 PCS Жена Девојка Bowknot Оркестарот Snood Нето Barrette Коса Клип Пунџа Покрие Set Product Detials1.Добро е да натпрева�

Издржливи и убави.Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.О�

Широка Примена : лист коса додатоци ќе биде одлична декорација за вашиот убави фризури,одлична за секој�

Убава и елегантен изглед може да одговара со твоите различни фустанup прозорци, да ги направи повеќе при�

Издржливи и убави.Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.О�

Прилики : мода губење на ноктот barrette е совршен за секојдневно носење, партија, церемонии, birthday (роденден),

Идеален подарок : задржете ја вашата коса во место и нема да се лизга надвор Вилицата менгеме е направен

Овие клипови се користи од страна на многу производители да ги собере сите парчиња на трим и текстил, вк�

Оваа блескава коса клип е луксузен секојдневниот мора да се има; Шик кој ќе ве однесе од ден во ноќ.Карак�

Материјал : алуминиумски,Убаво Полиран, Голема Позлата, Трајна Боја за Задржување.Цена за 26pcs.Толку мног�

Издржливи и Здрав : Направен од премиум пластика и извори, овие мини коса ноктот клипови се доволно издр�

Точка Име : Кадифен Губење На Ноктот.Материјал : Алуминиумски,Кадифен.Боја : Како На Сликата Покажува.Гол

1.Нова Година тема : овие бебе девојки Кинески стил Главата Обрачот функција голем број на импресивни и к

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Brillant Графика Модели може да се разликува поради дизајни.Лак е околу 5" Долг и 3" се на Високо ниво.Клипот Fa

Предмет Тип : Headwear.Пол : ЖЕНИТЕ.Тип : Barrettes.Стил : Мода.Оддел Име : Возрасни.Предмет Тип : Headwear Gender : WOMENType : Barre

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени од издр

Пакетот Вклучува : 1 x Hairpin.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не

Секој од не ' рѓосувачки челик клип е најлон прав обложен за убава боја која нема да носат надвор, нула ил

Одлично да се користи : овие мини коса ноктот клипови е совршен за лесно updos, и sectioning косата стил,одлична �

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина : 14cm(L)*9cm(H).Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.Се користи за да се

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 2 сјајот опфатени метал коса клипови со ме�

На hairpin има силна потпора и е многу погодна како Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста, Денот �

✨ Производ Големина t треба да се прилагоди на целиот ден.Цврст материјал, но лесен.Направени од издржли

Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Широк спектар на употреба : нашата 80 90�

Scroll