Headbands 1 - Luftfuktaren.com

Лесно да се стави на и создава инстант одлична нова фризура,Убава за свадби.ДОДАВА ШАРМ на вашиот изглед

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�

Уникатен Лента На headband е плетени, која е еластична и мека, многу растеглив, широк headband може да донесе топ�

Се ИЗВРШИ И се КОРИСТАТ ВО : Често се користи и за играње кошарка, тенис, прави јога, трчање, вежбате во те�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Шик долга о�

Пакетот Вклучува : 3 пакет на headbands во 3 различни бои(вклучувајќи ги и црна, светло розева боја, беж), стилс�

【Добар Материјал】Нашите жените headbands се направени од полиестер и spandex која е помек од памук и микрофибе

Тоа може да се користи со речиси било која фризура, и тоа може совршено да одговара на било какви се обле�

Косата карики, hairbands.Применливи прилики : Свадба Банкет Роденден.Прилики : Свадбена,Партија,Матурска,Год

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Сите наши NCAA алабама бебе девојка headbands и лакови се Официјално Лиценцирани и фу

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

Материјал : Faux Крзно, СТП, Пластични.Боја : како на сликата шоу.Повод : Секојдневниот Живот, Партија, Танц,

Пакет содржина : постојат 4 делови на увото потоплите headbands во секој пакет, доволни количини, што е доволн

Материјал : Кадифен 100% Сосема нов и висок квалитет на Нови моден дизајн, Многу популарна.Стил : Класичен /

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Блеснаа со скапоцени камења и кристали, овој легендарен убавина се навраќа на Старат

headbands Turban Коса Бенд Hairbands, убава, елегантна и стилски headbands ве прави поубави и шармантна.Лесно да се носат

Повод : Погодна За Двете Деца И Возрасни Да Одат Надвор, Велосипедизам, Референци,Патува Авион, Јавни По�

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

【СТИЛ БРОИ】На тренингот headbands и за жени не се лизга се дизајнирани со премиум ткаенина и елегантен стил

материјалот е многу погодна за секојдневно вежбање, потапсорпција и дише.Нашите headband е направен од висо

Тежина : 75 Грама.Функција : Дијаметар : 5.Погодна за Жени, Невестата, Девојки, Деца, Возрасни, Сестра, Друга�

【МАТЕРИЈАЛ】 : Користи шампањ кристал, жица, екопријателски легура.Свадба headband и обетки поставени се це�

6 Бои 6 pack спа headbands во мешани бои, бела, кафена, Каки, розова, сива и зелена, доволни количини и избрани бои

Имаме поголем спектар на убава коса додатоци 【Погодни Прилики】 Нашата Симпатична и слатка лак headbands се

Меки и Удобни Материјали Секој лак headband е направен од висококвалитет најлон ткаенина која е мека и не с�

Политика на враќање : 30дневниот гаранција за парите назад Избегнувајте носење кога капење, спиење, или в

Пакет количина : 2 парчиња различни видови на свадба headpiece, embellishing со faux бисер и кристално монистра, изгле

【Пот Wicking Ткаенина】 : Ова фитнес headband направени од Крпа платно, дише, тенок, многу абсорбента, кои лесно �

Изберете BABEYONDAll на нашите производи се fullfilled страна само, ние никогаш не ги овластува трето лице да го пр

85% Најлон.Увезени.Пакет од 4 состои од : Црна, Сива, Розова, и Стари Зголеми главата бендови.Влага wicking.Одрж

Одговара за мажите и жените.Спецификации : Боја : сива, виолетова, темно сина и розова Материјал : полиест

Но, што е уште поважно,Секој лак е странаsewed и врзан со големо внимание во пушите средина.еластичен headband �

Лесен и лесно да се стави на.Стил на вашата коса удобно само во секунди, лесен за употреба и мала тежина.П

Ако тагови и производот се оштетени, вашиот наплата ќе биде нефункционален.45 инчи, може да се протегала �

HEADBAND ГОЛЕМИНА : приближните димензии на headpiece е 7,4 x 3,1 ВО (19 см Х 8 см).Голем лак на врвот што го прави забавн

На Л Ериксон Поместена Headband е поставен прилог на вашиот Headband колекција.Нејзината богата текстура и удоб

Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хотелски.Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хот�

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

ИМАЈТЕ УШИ ПРИЛИЧНО ТОПЛО : увото потоплите беше направен од висок квалитет на руно и полиестер,Чува ваш

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

КВАЛИТЕТ НА ВЕЗОВИ.НАПРАВЕН ОД 80% ПАМУК 12% ЕЛАСТИЧЕН & 8% НАЈЛОН.WNBA.ADIDAS.СЛУЖБЕН ЛИЦЕНЦИРАН ПРОИЗВОД.ОВА Е �

Scroll