Earbud слушалки 1 - Luftfuktaren.com

Напредни Quad слој говорникот технологија.Dual mems микрофони обезбедува кристално јасна разговор.Обезбеду�

Заднаврат earbuds со метежотбесплатен кабелски Функции за управување со удобен иновации како вибрации изв

Слушалки со кабел.Добиете најмногу од вашиот дигитален апарат во секоја ситуација 3.5 mm џек.Слушалки со к

0 слушалки за телефон, еден уред, две функции, Bluetooth конекција, поврзете со телефонски уреди, ново искуств

➤➤Слушалки се ергономски дизајниран за да се носат цврсто па можете да ги носи за долго време, удобно с�

✿ Ние се гарантира квалитет и услуга.Целосно се Вратат ако сте незадоволни! ★ На елегантни справи со но�

13mm двојна vibrating возачи, earbuds испорача моќен бас, богата midrange и јасни јасно treble, сликовито репродукција на

2 генерација M6 ПРО во уво следи функција на подобрување на midrange точноста и неспокојот, повеќе природни tre

Коскената спроводливост : Овој вид на слушалки е удобно да се носат, бидејќи вие не треба да се носат во в

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

1 Висок Квалитет : Слушалки функција на бучава изолирање на технологија што ќе ви овозможи да тече во ваш

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

Производ 1 : Shure CBLM+К Музика Телефонски Кабел со Далечинско + Микрофон за i Pone, i Pod и i Pad достапна како допол�

Hiдефиниција избалансирани Арматура дизајн.Кристално јасна вокали и природни бас звуци.HiRes Аудио.Mmcx кон�

Beyerdynamic + Astell&Kern првиот highend во уво модел со Тесла Технологија во АК T8i E од beyerdynamic во соработка со Astell&Kern.Те�

Идеален за Фитнес.Во согласност еден допир микрофон.Пот отпорни.Ултра лесен.Зачестеност Одговор 1020,000 Hz

Основана во 1959 година како обичај се вклопуваат слушалка производителот, Westone стана позната во светот к�

【Заврши околу уво кука дизајн】 : ергономски, долгоноси, безболна и кожапријателски материјал + ергоном�

Премиум Аудио : Го има бас што оди подлабоко од длабок и чист чисти trebles што го погоди повисока отколку шт

45 H на животниот Век На Батеријата w / Полнење во Случај На X3 Про bluetooth тренингот слушалки со полнење случа

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Бесплатно за 3 часа и слушате песни за 100 часа 100 часа на долго траење на батеријата, 1000 m Ah батерија капаци

ПАТЕНТИРАНА ЗВУК ИСКУСТВО – првиот светски Струење слушалки.Струење технологија дава на звучни бранов

◆ Bluetooth Верзија : Вер 5.2 (Моќ Класа 2) / ◆ Соодветните Профил : со A2 DP / AVRCP / HFP / HSP / ◆ Поддржани Кодеци : S

Безбедна или лесно се вклопуваат со двонасочна носи стил.Поврзете го вашиот уред за безжично со Bluetooth и N

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Автоматски на, автоматски конектирани.Лесно подесување на сите ваши Apple уреди.Брз пристап до Siri од стран

Тоа е опкружен со четири страни, има шокдоказ и капкадоказ перформанси, која може целосно да се заштити �

✤Квалитетот на звукот е јасно, позицијата на звукот е јасно, позицијата на непријателот е јасно, звук и �

Универзална за сите бренд Слушалки,бидете сигурни дека Earlpps големина одговараат за вашите слушалки.Сов�

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

KLIM Фузија имаат сигурни гејмер изглед.Ние сме убедени доволно во нашите производи да им понуди 5 годишна

Сакате да ги додадете животот и светлината на сива ден?Капка дожд облак во еден совршен?Што и да сакате д

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Слушалка чувствителност : 108d B / 8 m W.ЦЦА A10 слушалка – Слушајте и Уживајте во Музиката Секој ден Дали со ка

♪♬Шокантно аудиовизуелно доживување, пред се фреквенција дизајн, намалување на вибрациите проблеми, д

КОМПАТИБИЛЕН со Samsung Галакси Самсунг F52 5 G ~ M80s ~ Samsung M62 ~ Samsung F62 ~ Samsung M51 ~ Samsung M32 4 G ~ Samsung M31 ~ Samsung M31s ~ Samsung M30s ~ S

Карактеристики.Погодни се Компатибилни со вашиот трчање или фитнес.Спецификации Безжична верзија : V5.2 B

Интегрирани го исклучите прекинувачот и контрола на јачина на звук може да биде лесно да се контролира �

Scroll