Earbud слушалки 1 - Luftfuktaren.com

Напредни Quad слој говорникот технологија.Dual mems микрофони обезбедува кристално јасна разговор.Обезбеду

Заднаврат earbuds со метежотбесплатен кабелски Функции за управување со удобен иновации како вибрации изв

Слушалки со кабел.Добиете најмногу од вашиот дигитален апарат во секоја ситуација 3.5 mm џек.Слушалки со к

0 слушалки за телефон, еден уред, две функции, Bluetooth конекција, поврзете со телефонски уреди, ново искуств

➤➤Слушалки се ергономски дизајниран за да се носат цврсто па можете да ги носи за долго време, удобно с

✿ Ние се гарантира квалитет и услуга.Целосно се Вратат ако сте незадоволни! ★ На елегантни справи со но

13mm двојна vibrating возачи, earbuds испорача моќен бас, богата midrange и јасни јасно treble, сликовито репродукција на

2 генерација M6 ПРО во уво следи функција на подобрување на midrange точноста и неспокојот, повеќе природни tre

Коскената спроводливост : Овој вид на слушалки е удобно да се носат, бидејќи вие не треба да се носат во в

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

1 Висок Квалитет : Слушалки функција на бучава изолирање на технологија што ќе ви овозможи да тече во ваш

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

Производ 1 : Shure CBLM+К Музика Телефонски Кабел со Далечинско + Микрофон за i Pone, i Pod и i Pad достапна како допол

Hiдефиниција избалансирани Арматура дизајн.Кристално јасна вокали и природни бас звуци.HiRes Аудио.Mmcx кон

Beyerdynamic + Astell&Kern првиот highend во уво модел со Тесла Технологија во АК T8i E од beyerdynamic во соработка со Astell&Kern.Те

Идеален за Фитнес.Во согласност еден допир микрофон.Пот отпорни.Ултра лесен.Зачестеност Одговор 1020,000 Hz

Основана во 1959 година како обичај се вклопуваат слушалка производителот, Westone стана позната во светот к

【Заврши околу уво кука дизајн】 : ергономски, долгоноси, безболна и кожапријателски материјал + ергоном

Премиум Аудио : Го има бас што оди подлабоко од длабок и чист чисти trebles што го погоди повисока отколку шт

45 H на животниот Век На Батеријата w / Полнење во Случај На X3 Про bluetooth тренингот слушалки со полнење случа

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Бесплатно за 3 часа и слушате песни за 100 часа 100 часа на долго траење на батеријата, 1000 m Ah батерија капаци

ПАТЕНТИРАНА ЗВУК ИСКУСТВО – првиот светски Струење слушалки.Струење технологија дава на звучни бранов

◆ Bluetooth Верзија : Вер 5.2 (Моќ Класа 2) / ◆ Соодветните Профил : со A2 DP / AVRCP / HFP / HSP / ◆ Поддржани Кодеци : S

Безбедна или лесно се вклопуваат со двонасочна носи стил.Поврзете го вашиот уред за безжично со Bluetooth и N

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Автоматски на, автоматски конектирани.Лесно подесување на сите ваши Apple уреди.Брз пристап до Siri од стран

Тоа е опкружен со четири страни, има шокдоказ и капкадоказ перформанси, која може целосно да се заштити

✤Квалитетот на звукот е јасно, позицијата на звукот е јасно, позицијата на непријателот е јасно, звук и

Универзална за сите бренд Слушалки,бидете сигурни дека Earlpps големина одговараат за вашите слушалки.Сов

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

KLIM Фузија имаат сигурни гејмер изглед.Ние сме убедени доволно во нашите производи да им понуди 5 годишна

Сакате да ги додадете животот и светлината на сива ден?Капка дожд облак во еден совршен?Што и да сакате д

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Слушалка чувствителност : 108d B / 8 m W.ЦЦА A10 слушалка – Слушајте и Уживајте во Музиката Секој ден Дали со ка

♪♬Шокантно аудиовизуелно доживување, пред се фреквенција дизајн, намалување на вибрациите проблеми, д

КОМПАТИБИЛЕН со Samsung Галакси Самсунг F52 5 G ~ M80s ~ Samsung M62 ~ Samsung F62 ~ Samsung M51 ~ Samsung M32 4 G ~ Samsung M31 ~ Samsung M31s ~ Samsung M30s ~ S

Карактеристики.Погодни се Компатибилни со вашиот трчање или фитнес.Спецификации Безжична верзија : V5.2 B

Интегрирани го исклучите прекинувачот и контрола на јачина на звук може да биде лесно да се контролира

Scroll