бања полици 1 - Luftfuktaren.com

Совршен за употреба на парчиња поединечно во други купатила, кујна или спална соба.Во бањата, место toiletri

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Со модерен изглед,тоа ќе биде погоден за сите видови на декорација стилови и додадете модерна чувство в�

Исклучителна Детали Сите Агли Се Густа и Мазна, Повисоки Ограда за Спречување од Намалувањето, Полиран �

Полица Основа е Изграден од нерѓосувачки челик Sобезбедување на издржливост и стабилност.Калено Стакло

Одлична Модерна Елегантни Современиот Дизајн 7.08 Mm Стакло Обезбедува Максимална Сила & Издржливост.SБаз�

Висок Квалитет:Материјал : Генијален Изработка,Ng и Текстура, АнтиПадот и Потрајни, Едноставна Форма, по

Материјал : Бакар.Лесна Инсталација,Лесно Да Се Чисти,Убаво И Практично.простор за заштеда, голем капаци

【Материјал】Железо спреј бои процес, безбедно и материјални, нетоксични здравје, рѓадоказ, носатотпорн

★ Газа исцедете дупка, брзо се исцеди вентилација, складирање објекти се суви и не е лесно да се одгледу�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање на системот.'Рѓа доказ со�

Направени за да се приспособат на голем и редовни големина ролни 5 инчен x 16 инчен x 3 / 8 инчи дебела калено

Доволно Меморија и Простор за Зачувување Над тоалет дизајн е идеален за да се обезбеди доволно простор �

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Кристал акценти додадете елегантен допир.Сокриени ш

Зачувување на вашите шампон, телото се мијат, бања сунѓерот и повеќе.Полиците се дизајнирани за да ги ор�

1 Двоен слој кука багажник, слободни перфорација ѕидмонтирани, зголемената парапет дизајн 2 Таписерии и�

Кој премиум IPE Ironwood и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Тоа претс

Мазна работ, заштита од повреда.Триаголник форма, добро за агол виси.Дупки во дното, одвод на вода, да ги �

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

⋆ Увезени со увезени висок квалитет простор алуминиум, нема рѓа, не чип, многу издржливи ⋆ ?Колет : кости

Полиците, складирање, кошница полици, крпа шини, полица, агол, туш, caddy носителот, додатоци, shelving, лебдејќи

Додатоци во Престиж Панорама Колекција имаат чисти, едноставни линии се гледа во модерен дизајн и нежни

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот,

【Се прошири Простор за Складирање】Зголемува вашиот простор за складирање,може да се одржи мали животн

Од компанија која е позната за исклучителен квалитет од 1977 година, Gatco дава премиер suite, Таверна.Оваа кол�

【2021 НОВ ДИЗАЈН】Практични модерен дизајн.Исклучителна жица технологија и транспарентен калено стакло

【Ретро Стил】 : Железни цевки и рекултивираните вистинско дрво состав во гроздобер стил.Складирање и ук

✅2 ИНСТАЛАЦИЈА МЕТОДИ Без дупчење со моќни лепило;или традиционален дупчење со завртки сет .Ќе не одгов

Материјал Направени од издржлив простор алуминиум, има висока заврши, мала тежина и не рѓа.Погоден за в�

✽ Завршна ПОВРШИНА : Рака Злато заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishin

Овој тоалет решетката може да биде важен дел на разни дома мебел 【Цврсти и издржливи】 тоалет решетката

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој еле

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ Изградена од 304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедување на квалитет и долговечност во вл

Креирај еден лесенќе и удобна атмосфера во вашата бања со оваа бања пешкир држачот.Се постигне релаксир

81 in Opening Должина : Околу.Ви благодариме за вашето разбирање МОДЕРНИОТ СТИЛ : Естетски префинета бранеа за

【Мултифункционален】 Функционална складирање багажник, складирање рек над бањата е погоден за дневна �

Иновации во комбинација со модерен дизајн и го создадоа овој елегантен и практичен полица.Просторефика

【Издржлив Материјал】 : бања организатор е направен од Премиумодделение Алумина, водоотпорен и ' рѓа за�

❤[СПЕЦИФИКАЦИИ] 6.5*6.5*5.5 cm, 3парче сет туш гел шише носителотпогодна за разни полни производи, шампон, туш �

Scroll