бања коцки 1 - Luftfuktaren.com

Високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, долг животен век.Оваа лента може да биде ставен во ба�

Тип : Фен Решетката.Материјал : ABS.Карактеристики : Пренослив, Лесни, Издржливи.Големина : 8.5*7.5 cm Не.8.9 cm.Бој

ФенЅидот монтирани инсталација, ги зачувува бања простор Совршен за одржување на вашиот фен за коса, ви�

Додаде дека модерната farmhouse се чувствуваат.УДОБЕН ГОЛЕМИНА : Овој мал дрвен послужавник во 9" инчи (должи�

Компактен контра полицитедизајниран за мали простори, искористување на секоја педа на вредни контра пр

Одлично решение за умно пар погодност со стилски екранот.Лесен за инсталација : модерна корнизи вклучув

Цврста конструкција,која ја елиминира стравот од бања фах лизгање или лизгање и се преврти во кадата.Уб�

*Ноктите за слободни и неозначување за складирање багажник, железо изработка, едноставни линии, назадв

Не се применува на ѕид : позадина, вар ѕид, насликани на ѕид 【Компатибилност】фен носителот, одговара за

Број на Нивоа : Еден Бран.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Големина:S / M / Л не се откажам кревка ил

Изработени од екстремно издржливи простор алуминиумски материјал, тоа не е лесно да ги кородираат и не �

★Направени од премија на 304 нерѓосувачки челик, совршено се заврши преку антикорозија третман за цврст�

Со шампањ, тоа е совршен за меден месец, годишнина или датумот ноќ.Големина : Минимум Големина : 63.Во исто

Ова е бања виси / плакарот со двојни врати Бања прибор поставите Бања оркестарот ја поставува додатоци Т

Силна носивоста : Не помине лепак, силна носивоста, стабилна лепење, не е лесно да падне.Пластични Матери

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

Можете да ја користите оваа полица за чување шишиња во кујната или се стави toiletries како шампон, туш гел, и�

Декоративни складирање фах : Чување и прикажување на козметика, нега на кожата производи, парфеми, лосио

Материјал : месинг и мермер.Полица Материјал : Бакар.големина : долго : 6890 CM, 51 CM, 29 CM, ширина : 17 CM.Овие цврст

[Нерѓосувачки Челик] : Направена од нерѓосувачки челик,тоа е издржлив и тешко да ' рѓа [Парапет] : На парап�

▶ Материјал : Мермер (панел) + метал (стапка) ▶ Големина (должина х ширина) : 70.5 / 99x16.5cm; нето тежина : 2.5 kg; к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

На оваа висококвалитетни када фах има врвен дизајн со елегантен дрво заврши има направено овој произво�

ИЗБЕГА ОД СТРЕСОТ НА СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ : се Топи вашите грижи далеку себе уживање во релаксирачка бањ�

Подобро yet It е ЕкоПријателски и неспоредливо издржливи, како што е отпорен на вода и ветувања за да обезб

Ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас преку 's пораки систем, ние ќе ви одговори во рок од 24 ча

БАМБУС КАДА CADDY Ова када caddy е направен со 100% природни бамбус дрво.Ова е повеќе цврсти и издржливи во спо�

Погодна за разни видови и материјали од туш коцки.И должина, и височина се прилагодливи 5 прилагодливи н�

【3 во 1 Dyson Фен за Коса Дизајн】Традиционалните ЅидМонтирани Решетката.Тоа е најмногу стабилен, траен на�

ДОБИЕТЕ СПА ИСКУСТВО Со оваа уникатна бања полица, можете да остатокот вашиот омилен пијалок во пијала�

100% Сосема нов и висок квалитет.Организирање на неискористените резерви да се направи собата изгледа neate

Одлично за бања декорација, убава и практична.Изработени од екопријателски ПВЦ панели, нетоксични, влаг

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Трајни и Стабилни : Нерѓосувачки челик туш кадата caddy организатор е цврсти, трајни и ' рѓа отпорни, костец

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Име на производ : Ѕидмонтирани фен заградата.Материјал : направен од премиум PP и акрил лепило, издржлив и

Број на модел : Чување на решетката.Инсталација Тип : Ѕид Монтирани Тип.Класификација : Непреклопување н�

➤Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме овозможи 35cm разлика, ви благодарам

Транспарентна не се лизга покрие дизајн се штити фен за коса од тоа да биде оштетена и испаѓање.Содржи д�

Рустикален боја на браун го прави совршен прилог на вашиот дом или канцеларија.Направени од премиум жел

Scroll