Ac адаптери 1 - Luftfuktaren.com

Бескрајна Моќ за Вашиот Camera The Реле Камера Спојка во комбинација со Случајот Реле Камера енергетски Сис�

Оваа my Volts 5 V висок квалитет во автомобил моќ адаптерот е компатибилен со Џон Луис DAB Дуо, DB4702 DAB Радио.Пак�

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Направени со користење на квалитет 3 M материјали.Лаптоп набљудувачите им овозможи на корисниците да ги

【Безбедност】 : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да од

Поларизирана Моделирани Приклучокот Одговара на Повеќето Стандардни НИ Штекер 8' Долг Кабелот Обезбеду

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

150% врвно оптоварување способност(100ms) 20~+70℃ работна температура.Заштита : Краток спој / Преоптоварување

Напојување..Специјалност,Услуга,Задоволување!.Сите производи се целосно тестирани ОЕМ противвредност,

Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

150% врвно оптоварување способност(100ms) 20~+70℃ работна температура.Заштита : Краток спој / Преоптоварување

Текст : 110 V 117 V 120 VAC 60 Hz или 220 V 230 V 240 VAC 50 Hz Погоден Влезен Напон За Вашиот Превозот Адреса.Тестирани Един

【Моќ Спецификации】Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : 24 V DC , 4А96 W max; DC plug големина е 5.5 мм x 2,5 mm.Компатибилен со 5.

Добра Компатибилност : Погоден за 98% електронски уреди на пазарот, како што се : Led Лента, Предводена string с

Должина на кабелот : 56 инчи.Конектор Големина : 5.5 мм x 2.1 mm (10мм долг).Влез : 100240 V ~ 50 / 60 Hz 0.5 А Излез : 12 V 1А (1000m

✦БЕЗБЕДНОСТ Замена на Производот! (НеОЕМ но, 100% Компатибилен).Сите наши производни линии се стави низ р�

264 EA1050 A120 EA1050 F EA1050 A120 LCD LED Мониторот Seasonic SSA0601 S1 12 VDC 4.✅【'S ИЗБОР】12 V AOC LED LCD Монитор 16" 20" 22" 23" 24" 27",AOC I2367 F I2367 F

Оригиналниот Замена Додатоци за Сите Iseebiz Автоматско Мачка Куче задолжени за хранење телиња и Куче Каме

Оригиналниот Замена Додатоци за Сите Iseebiz Автоматско Мачка Куче задолжени за хранење телиња и Куче Каме

Компатибилен со : YAESU Vertex Радио FT60 FT60 R FT60 E Напојување Кабелот.Бренд Нови, Квалитетни и Брзи Автомобили Ад

Излезна моќност : DC : 5 V 1А; AC : 100240 V.Компатибилност : За сигнал бустер и други конектори со 5.5*2.1 mm.Лесен за и�

ТМоќ Направени со највисок квалитет (( Екстра Долг 6.6 ft кабел мозок )) Вкупна Должина на Кабелот Е Продолж�

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

Одговара : Bose за Sound Dock Portable (Оригиналниот) N123, Sound Link Воздухот, Sound Link Безжична Bluetooth Дигитални Музички Сис�

ТМоќ Направени со Сосема нов Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 9 V DC ) (( ❌НЕ за 5 V верзија )) Ве молиме Биде

⚠️ САМО за 10 V, ❌ НЕ за 12 V, ❌ НЕ за 5 V, ❌ НЕ за 1900 NCP ❌ НЕ за 1902 NCP, ⚠️ ве Молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека Вашиот М

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : SGA12 U18P1 J Ro HS : Непознат HTS : 8504409510 ECCN : EAR99 : 90 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : Регу�

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер; ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА – ве Молиме имајте во предвид дек�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

Бренд Нови AC / DC Адаптер.Одличен квалитет замена на напојување за LG Монитор.Опремен со надполнење, кратк�

Во светот Патување Моќ Plug Ѕид AC Адаптер Конверзија Socke.Изберете добар производи, ве молиме да ни веруваа�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Scroll