Обновено
Awans Вистинска Кожа Дигање Појас за Мажите и за Жените | Долгорочните Удобно & Прилагодливи со Тока | Стабилизирање на Долниот дел на Грбот Поддршка за Кревање

Awans Вистинска Кожа Дигање Појас за Мажите и за Жените | Долгорочните Удобно & Прилагодливи со Тока | Стабилизирање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1550.40

Вистинска Кожа.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Патентиран кожа тежина појас не се скрши, Масло-пржен Nubuck кожа е еластични и многу издржливи.Направени од вистинска мека бивол кријат кожа , тоа се елиминира каква било болка додека кревање, сепак, се ' уште се супер поддршка ,дигање појас е Удобно се вклопуваат со класичен дизајн.Двојно крои во текот на за трајни производ.Heavyduty Челик појас тока и навртки.Модерен дизајн модел за свеж изглед на кревање појас.Вистински cowhide дигање кожа салата појас за назад и абдоминална поддршка е совршен за моќ да го дигате прстот.Повик за боди билдинг и крос-одговара за вежбање.Широк lumbar област целосно ја поддржува основната да ви даде екстра дека ќе ви треба за време на тренингот.Кожа кревање појас е направен од вистински квалитет кожа што нема да се скрши или да се носат надвор со текот на времето.Овој појас предвидува стабилизирање lumbar поддршка која ви овозможува да земете го вашиот моќ на обука за да на следното ниво!ГОЛЕМИНАТА ИНФОРМАЦИИ : ** ВАЖНО ** За највисока точност, ве молиме мерка околу вашиот bellybutton и долниот дел на грбот за точно мерење Доаѓа во 5 големини XS : 23"-31" , S : 27"-35" , M : 32"- 40" , L : 36"-44" , XL : 41"-49. Направен од висок квалитет на 5mm кожа Лесни (1.5 кг) и компактен Целосна lumbar поддршка.Издржливи метална тока.Елегантни Сина дизајн.Рака-измијте го со влажна крпа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% Кожа.Направен во САД и се Увезени.Се повлече На затворање.Официјално лиценцирани NCAA тим производ 100 п�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.НАДГРАДИ ТОКА : Нашата ratchet т

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа,Faux Кожа.Двоен Прстен затворање.О�

(5) Пакети на две замена Hoover 38528058 појаси.Ќе добиете (10) ремени вкупно.Одговара на сите Hoover Windtunnel ТСерија на

Едноставен, лесен и едноставен за употреба, посигурни од нормалните појас.Лесно Пренослив Тока, Нема Ду�

Одговара на Модели : Sentria Дијамант Издание Крајната G Gsix G5 G4 Генерација 3 Легенда II / Наследство II Наследс

????Висок квалитет и прилагодлива големина.Должина : 125 см / 49.21 инчи.Ширина : 3.8 cm / 1.49 инчи одговара на пол

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Увезени.Рака Мие.Carhartt Мажите М

Да те направи супер секси и заводлива.Големина на : Големи | Боја : Бела Промоции може да варира во зависн�

Кожа,Faux Кожа.Двоен Прстен затворање.ОПРСТЕН ТОКА : Од женска појаси за фармерки направен од висок квалит

[SIZE] 4" Ширина 24" Дебелина 40 Жито, погоден за чистење груба граѓа, вечер излезе големи пречки на дрво, или о

????Тактички појас е составен од екопријателски 1000 D најлон материјал со военоодделение одговор.Мерката �

100% Кожа.Направен во САД и се Увезени.Се повлече На затворање.Официјално лиценцирани NCAA тим производ...

Стп Кожа ★Материјал : Faux Кожа,панк стил,здрав материјал, жартиера доаѓа со Метален Синџир Tassel ,прилагодл

Scroll