Обновено
JJSPP Преносни 18MP HD Doc Cam Книга Скенер, A3 Документ Скенер со OCR Визуелизаторот (Боја : Како што е Прикажано, Големина : Една Големина)

JJSPP Преносни 18MP HD Doc Cam Книга Скенер, A3 Документ Скенер со OCR Визуелизаторот (Боја : Како што е Прикажано,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2856.00

Брзо скенирање на книгата без демонтажа и монтажа.Нема потреба да се носат прст манжетни за автоматски да го отстраните прсти.Криви површината изедначување и деформација корекција.Еден клик OCR признава и ги зачувува ЗБОР.Видео кабина HD пренос.Брзо скенирање на книгата без демонтажа и assembly No треба да се носат прст манжетни за автоматски да го отстраните fingers Curved површината изедначување и деформација correction One-кликнете OCR признава и ги зачувува WORDVideo кабина HD transmission Image Сензор : 18.0 ПРАТЕНИК 1/2.3" CMOSLazer-assited израмните tech Max Скенирање Големина : A3 Resolution : 4896*3672 Capture брзина : 1.5 s формат на Слика : JPG, PDF, TIFF, итн.Светлина : Природни & LED пополнете-во светлина Интерфејс : USB2.0, HDMI, VGANote : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 BUC.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Плоштад (shape) Бројот на Парчиња : 1 Седишта во висина на : 1 Димензии (Вкупно) : 19.25 Инчи (H) x 19 Инчи (W) x 19 Инчи (D)

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Наза

✔Мултифункционален облека закачалки може да се задржи вашата гардероба чисти.Тркалезната и мазна раб �

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

Miyuki Најлон Beading Тема за beading, beadwork, накит одлуки, капчиња и крпа ткаење.Оваа казна, но сепак силен beading тема

C3 Микрожито Волфрам Карбид Секачи.Се користи за рачно изработени врата или други машини.Цврст Челик, Пр�

ღ Стабилност и удобност : директорот стол донесува стабилна и издржливи рамка, која може да го поддржи д

Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилскатаодделение винил, индустријата е �

925 Sterling Silver Факултативна Гравирање.Висина : 5.75".Тежина во грама : 112 Подарок Заградени.Направен во Израел 9

Има 10 течност мл / 300 ml.Кристално Стакло : Направен од премиум leadfree кристал кој е транспарентен и lustroТие с

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Поништуваат.Го прави голем водителка или housewarming подарок ВНИМАТЕЛНО рачно изработени.Салфетка Прстени �

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче �

ML1812 SLA е 12 V 18 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 УЛ Уверение.Д�

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Француски тери потење за години.Редов

Овој сет содржи 8 закачалки во сите 7 silken ткаенинаопфатени поместена закачалки 3 се offбела, 1 розова, 1 кафе

[Компатибилен Модел] Специјално дизајнирани за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла Бендови.Лесен за заклучување в

Ние продолжат да ги поддржуваат Капетан Хансен е наследство низ долга листа на firsttoпазар иновации разви

Карактеристики : 1.5 D Лак Работ агол се намали веројатноста на скршен екран, обезбеди сеопфатна заштита з

Оваа графичка картичка е мирна и тивка, обезбедување на подобра средина за игри на среќа и мултимедија.К

ГОЛЕМИНА : 9 од 3 инчи и 0.12 инчи дебела.Долготраен акрилик материјал е лесен, но не е мало.ТРИДИМЕНЗИОНАЛН�

Високквалитет VR содржина ќе ве однесе во некоја нова 360° светот, што го прави вашите соништа на дофат на �

Пространа седиштето Седиште димензии : 18.5"W x 10"Г Splayed нозе обезбедува трајност за секојдневна употреба.Д�

за Занаетчии : 919167784 Воздушниот Компресор, 91916770 Компресор, 919152160 Воздушниот Компресор, 919167710 Воздушниот К

Притисок Switch Вода или Воздух.Притисок Switch се користи за контрола на electrically управувано мотори.Дијафрагм

Scroll