Обновено
Феникс Прашувам 500 КОМПЈУТЕРИ Дома Бонбони Wrappers Храна-Одделение Хартија Извртување Восок Трудови, Бр 7

Феникс Прашувам 500 КОМПЈУТЕРИ Дома Бонбони Wrappers Храна-Одделение Хартија Извртување Восок Трудови, Бр 7

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 396.00

Големината на секој облик ткиво парче хартија е 9x12cm (прибл.), еден екстракција, користење на многу погодно.На ветер : Само поставете го вашиот бонбони во центарот на лист, заврши до тоа, пресврт на краиштата, и вие ќе имате убаво и запечатени, совршен изглед бонбони!.Идеален за извртување околу taffy, ореви, nougat или други бонбони.Шарени и одлична за посебни прилики.Пакетот вклучува 500 КОМПЈУТЕРИ ( повеќе или помалку) wrappers.Бонбони не е вклучена.Бродови форма Хонг Конг.Овие бонбони wrappers се совршени за бонбони дизајнер кои сакаат да го направи дома.Прекрасна Шема со вашите омилени бонбони може да ве направи среќни.Кога имате една партија дома, ова wrappers може да се направи длабок впечаток на вашите пријатели.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Доаѓа во [8 PACK] пакување.Бела Сите Намена Силна Месар Хартија Заптивки во сокови и го спречува боја на ко�

MICROWAVEABLE : Прави голема плоча покрие кога microwaving, за разлика од пластични храна покритие, кој се топи.Тоа и�

Силна, Бела сите намена месар хартија.Се користи како сендвич / lunchmeat, фабрика / флорални, генерален заврш

Доаѓа во [7 PACK] пакување.Бела Сите Намена Силна Месар Хартија Заптивки во сокови и го спречува боја на ко�

Доаѓа во [5 PACK] пакување.Бела Сите Намена Силна Месар Хартија Заптивки во сокови и го спречува боја на ко�

Обидете се на нашиот труд за сите ваши дворот бразилецот, служи, или занает потреби.Одлично за пушењето �

Силна, Бела сите намена месар хартија.Се користи како сендвич / lunchmeat, фабрика / флорални, генерален заврш

Scroll