Обновено
Aovie Свадба Прстен Кутија Фланелен Боксери Накит Кутија Пар Прстен Кутија За Накит За Подарок Кутија

Aovie Свадба Прстен Кутија Фланелен Боксери Накит Кутија Пар Прстен Кутија За Накит За Подарок Кутија

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 135.36

❀ Пакет, вклучувајќи : 1 x Накит Случај. ❀ Накит кутија е прилично издржливи и долготрајни. ❀ Погоден за чување на екранот прстени или парчиња накит за својата погодност. ❀ Едноставен и компактен дизајн со елегантен изглед и може да се користи за складирање колектив. ❀ Овој накит за подарок кутија е идеална за складирање и превозот деликатна предмети кои не може да бидат оштетени за време на транзитот.Боја : Прстен Кутија(Каки).Големина на : 7.6*6.5*5.3 cm.Материјал : Фланелен Боксери.Featurs : голема кутија за чување прстен,обетки, итн.Пакет, вклучувајќи : 1 x Накит Кутија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Подарок ПредлозиПодароци за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџерски на било која прилика како Денот н�

Задебелена леќи со фино мелени beveled рабови, килибар леќи, ингениозно фино земјата beveled рабовите покажува

Фино направена врежана шема, неоксидирачки, неисчезнува.Направени од премиум алуминиумски материјал, м

Оваа организатор ќе биде одличен подарок за Роденден, Свадба, Божиќ и Денот на Таткото.Име на производ : �

Од тогаш на вашиот облекување маса повеќе не е нејасна и заштедува многу простор за вашата соба да изгле

Оптимална текстура, класичен дизајн, и полна боја направи накит кутија блескави.Овој накит складирање к

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ве молиме овозможи мала димензија разлика пора

Материјал : прстен кутија е направен од висококвалитет СТП кожа.Тоа е мека и удобна, да се чувствува добр

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Ова патување накит организатор продавници и ја заштитува вашата богатство парчиња.О

56" / 20 x 11 x 6.????Класичен Декоративна Кутија Направени од издржлив метална рамка која заврши со убава зла�

Разумен изглед дизајн, прекрасен изглед, едноставна структура, парична казна изработка.Размислете за д�

Идеален декоративни накит за подарок кутија : Овој накит рек складирање кутија изгледа домот и внимател

Совршен за чување на вашите омилени накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косата клипот или повеќе,Мног

♥【Сомот Прстен Кутија】 : Овој прстен свадба кутија е направен од висок квалитет на сомот материјал, ко�

Направени од бор fiberboard материјал и злато на ѕвонење latch,силни и издржливи, така што накит е загарантиран�

Горенаведените Податоци за повикување Само, Големината е Прирачник за Мерење, Грешка е 13 Cm, ве Молиме Ов�

Накит кутија направена од Цврсто дрво, атрактивна површина, трајни квалитет, што може да се заштити ваши

СТП.Премиум Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа, водоотпорен и носатотпорни, лесен за чисте�

УБАВА, НО и ПРАКТИЧЕН : Ова поле не само што не е убава, но практични.Исто така, со чувствува основата која

Оваа прекрасна прстен накит кутија ќе ги задржи сите на вашиот омилен накит во едно место и лесно да се н

Scroll