Обновено
8 Електрични Палачинка Создателот Nonstick Палачинка Пан Преносни Мини Домаќинство Палачинка Машина со Тесто Сад & Јајце Whisk за Crepes,Палачинки,Tortillas,Подароци за Жени

8 Електрични Палачинка Создателот Nonstick Палачинка Пан Преносни Мини Домаќинство Палачинка Машина со Тесто

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76

600 W моќ, интелигентна контрола на температурата. ????[Добар Дар] : Посебен играч плоча и јајце beater како подароци, удобен операција, повеќе интимни,погоден како подарок за пријателите и семејството. 600 W моќ, интелигентни температура control Automatic power off да спречите сува burning Coating на површината за да се спречи држејќи се за да food Easy да use Long рачка, без затоплување hands Even heating20 секунди за да се направи една палачинка.Не-стап алуминиумска конструкција го прави чистење и х отстранување бриз.Промешајте тесто да се направи тоа униформа.Слој на површината за да се спречи држејќи се за храна.Едноставно загрејте ја палачинка создателот, се шири тенок слој од тесто, и гледање на вашиот палачинка се готви во секунди.Дури и греење.Автоматско исклучување за да се спречи суво согорување. ????[Флексибилност] : Non-Stick Обложени Плоча Површина, дозволете ќе можете брзо и лесно да се направи crepes, мека tortilla, tacos, blintzes, јајца, се тркалаат и многу повеќе вид на појадок фаворити во 20 секунди дури и без готвење искуство.Големина : 41x20cm/16.Материјал : Фрлија алуминиум, Пластика. ????[Безбедност] : електрични топла плоча автоматски го контролира температурата при донесување на crepes, осигурувајќи дека храната е изгорени без прегревање.Долга рачка, без затоплување раце.Напон : AC напон 220 V.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Филтер за воздух големина : надворешен Дијаметар : 5.Филтер за воздух Замена за Дел # 110291004.Воздух Филтер з

1 x Електрични Компресор.8 lbs кој е дизајниран како рачен sweeper 1 x Собирање Торба.Моќност : 400 W...

Цел твое денес.Cordless дизајн ви овозможува да се исчисти и било каде сака.Совети : ве Молиме целосно да ја н

КАЛИФОРНИЈА OBDII во СОГЛАСНОСТ Magna Flow ја стави оваа каталитички конвертор преку екстензивно тестирање, с

【Апликација】 се погодни Само за 2018 2019 2020 2021 Jeep Wrangler Л JLU Спорт / Спорт (Не Вклучуваат Л Сахара & Рубикон.То

Прозрачна пластика круг клип монистра направи вашиот велосипед повеќе фаќање на око, тоа е потешко да с�

УПОТРЕБА – се Поврзува со вашиот S / PDIF (Sony / Philips Дигитален Интерфејс) коаксијален компоненти во домашни �

Фината Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Strainers ????【СОВРШЕН ЗА ПРО ПЕКАРСКИ И СТАРТЕР】Нашите комплет содржи

Вклучува 16 коцкаобликувани парчиња мозаик во здрав дрвени послужавник.Шест различни загатки кои треба

Ќе можете лесно да се постигне салон во потрага гел лак нокти дома, во минути.Овие лажни ноктите доаѓаат

Глам колекција е направена од Печкатасушени дрвени предмети со парична казна фасети.Инспириран од лукс

Foamy криммус чистење отстранува долгоноси шминка и sunscreens брзо, нежно, ефикасно.Опушта со растенија.Ја ост

Сет 2 Овална Кошница Димензии : 10 x 5.Сите овие парчиња поединечно најверојатно ќе чини повеќе од двојно о�

Црисс Елита промовира брендот вредности како на Квалитетот и Задоволството на Клиентот.Нашиот Бесплат�

1000 W / 120 V со Прецизна Контрола на Температура Вашиот палачинка создателот машина има вграден индикато�

Еден сет на метрички завртки.Четири завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.�

Scroll