Обновено
Воздух-ознака Воздух-Ознаки Случај Телефон Пронаоѓач Keychain Tracker Уред Анти-Изгубени Песна Милениче A045

Воздух-ознака Воздух-Ознаки Случај Телефон Пронаоѓач Keychain Tracker Уред Анти-Изгубени Песна Милениче A045

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 56.64

Материјал : Пластика.Кожа. ❤【Заштитна & Носи олеснување】Оваа силикони случај е прилагодена за Воздух-тагови, така што тоа може да се заштити вашиот уред за Воздух-ознаки. ❤【Лесно да се Инсталира】Овој случај карактеристики независни дизајн да биде лесен за употреба и носат. ❤【Удобно & Трајни】Оваа заштитна маска е направена од еко-пријателски течни силикони, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат. ❤【Она што Ќе Добиете за】1 Заштитна Маска за воздух-ознаки. (Забелешка : Воздух-ознака не е вклучен). ❤Воздух-ознака воздух-ознаки на кожата покрие воздух ознака пронаоѓач телефон додатоци keychain случај tracker песна милениче keychain копче за куче, мачка јака.За Apple воздух-ознака Кожа Случај Покритие за воздух-ознаки Keychain Ракав Школка Skin Feature:Специјално дизајнирани за воздух-ознаки за Сини заб TRACKEHigh квалитет на Кожа материјал, меки и удобни, носат-отпорни, и nontoxic, има долг животен век.Тоа може да го заштитите вашиот уред од гребнатини, испакнатини, штети и така натаму.На располагање на сите пристаништа и функции без отстранување на случај.Мулти-бои избор за задоволување на вашите потреби, додадете модата и убавината на вашиот уред.Заштитна Маска само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Предмет Тип : Заштитна Cover Material : Leather Compatible со : за воздух-ознаки Bluetooth TRACKEQuantity : 1 Pc Packet се вклучени : 1 x воздух-ознаки Капак.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Нула & Отпорност на】 Направени од премиум силикони, меки, лесни и издржливи.И застана на работ која ви

Во прилог на вашиот автомобил копче на далечинскиот на овој мал копчето Bluetooth синџир, ќе најдете или се н

【Долг животен Век】 Оваа Симпатична Beeper за Паричник е Напојува Со Копчето Батеријата(Батеријата Вклуче

Smart Појавување на Антиизгубени Оклоп Добар материјал : Висок квалитет на TPU материјал, тридоказ оклоп allin

Air Tag Копче Прстен Три материјали, силикони, СТП и вистинска кожа (се препорачува), но сите имаат удобно се

Компатибилност : Дизајн и направени специјално за Плочка Мате(2022), совршено се вклопуваат, удобно заклуч

Плочка Комбо пакет вклучува 2 Плочка мате и 1 Плочка Про Bluetooth trackers совршен за следење на вашите суштинск

Изгледот на косата уред е таписерии и модерен.0 е потребно).Контрола на снимањето функција на мобилен те

Лесен За Чистење : додадовме посебен слој на површината на заштитен капак за да се направи заштитна маск

Материјал : Пластика.Кожа ❤【Заштитна & Носи олеснување】Оваа силикони случај е прилагодена за Воздухта

Пакетот Вклучува : 1 x Силикони Плочка Колега (2022)Случај (Плочка Другар не е вклучен).На заштитни случај

Најдобар Подарок Избор : Стилски бои на располагање да ги дава вашиот паметен tracker класичен изглед, пока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

4(Инчен), Ефективната Употреба на Растојание од Уредот Може да Достигне 25 Метри во Широк Спектар.Ти Беше

28 оз 1、Плочка Колега случај дизајниран компатибилен with Tile Мате(2022) 2、Плочка Мате(2022) копчето прстен е на

Големина : 7.Дисконектирана Локација Рекорд : Откако на вашиот предмети отиде надвор од опсегот и биле из

Така можете да ја отворите мапата во стан и да се предвиди со приближната локација на изгубениот објект.

Компатибилен со Air Tags : Специјално дизајниран за Air Tags, Совршено се совпаѓа со вашиот Air Tags форма.материја

1 година во режим на подготвеност и заменливи батеријата 3 Години во R&D, сега на 3та Генерација на Орев tracke

【Долго Траење на Батеријата】Ова копче tracker се напојува со CR2030 батерија, која е заменливи и на ниска пот

Ако го пропуштите на алармирање, на СТАН ќе ви помогне да го пронајдете со локација на мапата...

??Еден Допир Најде?Клучни пронаоѓач што го прави бучава ви помагаат да најдете неоправдан предмети брзо;

【Добар Избор на Подароци】 Овие Следење GPS Уреди за Луѓето Можат да се Применат од Страна на Себеси, или

【Компатибилен за Air Tag】Air Tag Случај, само се применуваат на Воздухот Ознака во 2021...

Scroll