Обновено
Zadaling Домашно Милениче Мачка Главата Портрет Розова Уши

Zadaling Домашно Милениче Мачка Главата Портрет Розова Уши

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

На полиестер внатрешна клип сунѓерот материјал е растеглив и еластичен материјал кој може да се протегала до пет до шест пати неговата оригинална големина.Кориснички Услуги : луксузни воланот покрие користи high-definition технологија на печатење и еколошки бои, кој е безопасен за вашето семејство, боја нема да избледи, и останува светла.Модерен Дизајн : симпатична и стилски воланот покрие авто додатоци ќе ви донесе одличен допре до внатрешноста на било кој автомобил,што секое патување не само пријатно, но исто така и удобно.Нашата поддршка на корисниците тим е секогаш во вашата услуга.Погоден за : разни видови на автомобили функција : 1. Лесен за инсталација : силна еластична водат, многу лесно може да се инсталира.Инсталирање на врвот на заштитниот поклопец над врвот на воланот, центар воланот, и се протега тоа да се и двете страни се додека не се вклопува воланот целосно, и можете да почнете да го користите.Неговиот уникатен дизајн е светла,пријатна и топла,и тоа ќе светне вашиот дух веднаш штом ќе се влезе во автомобил. Одржување метод : редовно чистење.Лесен за одржување и одржување, мие и во машина перат.Тоа носи поголема безбедност,силна breathability и впивање пот,толку подобар стисок и волан Подобра контрола.Висок-Квалитет Материјал : унисекс воланот поклопецот е направен од високо-квалитет полиестер материјал,со сунѓер внатре,абсорбента и не се лизга. Висок квалитет на : не се лизга, пот-абсорбента, кожата-пријателски, флексибилен и да се направи да се вози среќен и да се релаксираат.Име на производ : Еластична Сунѓерот Полиестер Воланот Покрие Големина : Флексибилни и стигнале инсталација, погоден за различни типови и големини на автоматско управување тркала.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Во зима, можете да ги заштитите вашите миленици од ладна во топла и здрав пештера ▲Лесно да се чисти : Би

Димензии 40 х 40 х 16 cm (15.7 * 15.7 * 6.2 инчи).Пожелно за скромни мачки и кучиња.Не е лесно да се деформирамачката к

Повеќе гребнатини и зајакнати со природни swordsma јаже ќе се сретнат вашата мачка гребење инстинкт.0 cm, Мач

Мачка куќа со гребење одбор внатрешни работи Приватно место за вашата мачка да се одморат и да игра.Мачк

63 инч(препорачуваме милениче тежина во рамките 3kg) (L) надворешна : 32*32*32cm / 12.63 инч(препорачуваме милениче

*Материјал : Направен од Teng бамбус, површината е мазна, без burrs, раката се чувствува мазна, мазна, без burrs, и

Секој слој има кружни влезот и излезот, и таму е празен МДФ одбивни помеѓу секој слој, кој е лесен за мачк

【1000 парче jigsaws】 мерка 75 x 50cm кога заврши.Одлично за Возрасни и идеален загатки за Деца 【ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ &

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу из

Единствен Облик : мачката пештерата кревет во облик на млеко кутија е симпатична и роман во дизајнот.Тоа

Материјал : Направен од лен и дрво, туп спиење кревет е висококвалитетни и издржливи.Домашно милениче зи

Забелешка : Оваа опција е транспарентен мачка кревет и 2 скокање на платформи.Производот може да носи те

Прилагодлив : може да се прилагоди на големината на мачка нозете ги опфаќа според вашето домашно милени

* Прекрасна форма нерешено вашите миленици внимание, а исто така добро да декорирате вашиот дом!...

Материјал : Хартија Јаже, Sherpa Ткаенина.Екопријателски хартија јаже материјал.Собранието е потребно.Сит

Мека кадифен faux, кул памук за лето.Топло, удобно и безбедно за домашни миленичиња.Миленичиња кревет обез

Широко се користи : Нашата Мачка Вреќа за Спиење е многу погодна за мачиња / puppies за одмор, спиење, игра и

Scroll