Обновено
2.5 Тетоважа Напојување Дигитални LCD Екран Тетоважа Машина за Напојување Со Огледало Површина За Тетоважа Ротациони Машини за Полнење Материјали,Црна

2.5 Тетоважа Напојување Дигитални LCD Екран Тетоважа Машина за Напојување Со Огледало Површина За Тетоважа Ротациони

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1022.40

5 Тетоважа Power Type : Дигитални Тетоважа Моќ Supply Type 2 : LCD Тетоважа Моќ Supply Size : 10.Широко се користи : Дигитални тетоважа напојување компатибилен со сите серпентина и ротари тетоважа машини, Ова напојување можат да бидат соодветни за речиси тетоважа машини.5 излез, Моќ усвојува MCU системот енкодер за прецизни напон регулатива, со секој ред на вредноста на повеќе од 01 V, Моќ запре, auto save функција.1 v прецизни прилагодување прави тетоважа полесно.Бренд Име : MAXSMLZTCommodity Квалитет, Сертификација : ce Origin : CN(Потекло)Тип : Тетоважа Моќ Supply Prroduct Име : Тетоважа моќ supply Material : Алуминиум Alloy Output Напон : 312 VOutput Струја : 2.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Конкавни и конвексни анти‑пропадна пенкало тело дизајн, лесен и мала големина, удобно да се одржи, да се

Оваа ротари пенкало машина погоден за повеќето кертриџ игли во пазарот.Оваа машина може да се користи и

Има вашата тетоважа пенкало во место, така што не се тркалаат околу вашата работна станица.Една големин

★ Донесување на посебен дел за дизајн, што може да се заклучи конфигуриран игла глава добро, многу безбе

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ тетоважата машина кертриџ пенкало е направена од супериорен авиони алумин

1.Оваа ротари тетоважа пенкало е дизајниран за да ви даде следниот чувствуваат за вистинско пенкало, кои

Прецизни Тетоважи : тетоважата серпентина машина работи брзо и длабоко продира во кожата да се направи

1.Оваа тетоважа пенкало е дизајниран за веѓа, eyeliner и усна тетоважа 2.Метал материјал е стабилна.Ниско нив

1,Тежина : 82g 2,Брзина : 8 V / 9000 Вртежи во минута 3,погонски напон : 5ДК 8 V 4,Големина : 2378mm 5,Може да се вклопат за

Високо Стабилни Перформанси, Стабилен и Сигурен, не станува жешко по долго работно време.Обезбеди излез

Континуирано,тивко и нежно работа.Работен напон : 58v.Нето тежина : 82g.Мембрана механизам што ги спречува м

Мотор : 9 V12000 Rpm 6.Капацитетот на батеријата : 1800m A 5.притиснете иликопче за да се префрлите на напон спекта

ЦПУ сечење палка месинг рамка.Опремени со стандард цевка менгеме на назад.Shader : 10 заврши калеми, лагер : 8

[ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] тетоважата машина пенкало е направен од висок квалитет на супериорен ал

Мултифункција : Користете за веѓите, eyeliner, усните, косата и мали дизајн.Безжична работел : Преносни Трајн

Мозочен удар Должина : 3.5 mm.Игла издаденост : 04.5 mm.За надеж : 7.5 V9 V.За боја пакување / засенчување : 6 V8 V.ВРТЕ

1.Безжична Машина функција стабилна полесно да зафат,Ова веѓа шминка ротари пенкало обезбедува различн

Scroll