Обновено
Домашно милениче Шатор Пештера во Кревет Мачка Мало Куче, Преносни Виткање Мачка Шатор Маче Кревет Мачка Колиба Микрофибер Затворен Отворено Милениче Кревет Шато?

Домашно милениче Шатор Пештера во Кревет Мачка Мало Куче, Преносни Виткање Мачка Шатор Маче Кревет Мачка Колиба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 307.20

Упатство за употреба : Во кревет може да биде машинско-изми или со рака-изми, па лесно можете да ги одржуваат тоа.Производ атрибут Материјал : крпа Категорија : пет гнездо Големина : S, M, L, XL Топло потсетник 1.Не се лизга на дното - не се лизга на дното гарантира дека тие ќе останат во место, што е дополнителна добро спиење дупка за мали и средни домашни миленици.Научни структура - отворањето е мал, но на внатрешен простор е пространа.Овој скапоцен милениче гнездо обезбедува удобен и топол дом за вашите миленици.Дише windows донесе свеж воздух и да се направи миленичиња поудобно.Опис на производот 1. Ве молиме да ни остават порака ако имате било какви прашања. Ве молиме запомнете дека поради светлосни ефекти, мониторот е brightness / contrast settings / etc е, ќе има некои мали разлики во бојата на слики и реалните предмети.Практичност - големината и обликот на оваа маче купола е совршен за донесување на вашата мачка се чувствуваат безбедно, заштитено и топло. Мачката шатор кревет може да биде укината за практично складирање и преносливост.Вашето домашно милениче ќе ви се допадне овој дар. Шаторот кревет има доволно простор за вашиот маче да се водат надвор и е лесен доволно за да се движите низ според вашата или на вашата мачка сака. На пената во мачка ѓубре е тркалезна и дебели, бојата е дури и дебели, тоа не е лесно да падне, и тоа е лесно да се грижи за.Мери со рака, отстапувања од 1-2 см се е можно.Во прилог, со цел да се задржи кадифен меки, мазни и меки, можете често да се исуши на сончеви денови.Вашата мачка може лесно да искористиш приликата во и игра на мачка дупка додека peeking во неговата или нејзината човековите пријатели.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

♣Материјал : банана лист, челична рамка, големина : 50*50*57 CM, карактеристики : природна заштита на животнат

♥ Електрични миленичиња вода работам се напојува преку USB, која е едноставен и лесен...

63 инч(препорачуваме милениче тежина во рамките 3kg) (L) надворешна : 32*32*32cm / 12.63 инч(препорачуваме милениче

Материјал и Големина на : Миленичиња Teepee е направен од платно и борови, тоа лесно може да се расклопуваат

Повеќе гребнатини и зајакнати со природни swordsma јаже ќе се сретнат вашата мачка гребење инстинкт.0 cm, Мач

Мерка на вашето домашно милениче да се обезбеди точна големина.Ова домашно милениче фузија куче кревет

Секој слој има кружни влезот и излезот, и таму е празен МДФ одбивни помеѓу секој слој, кој е лесен за мачк

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу из

Повеќенаменски Мачка Куќа : Ова домашно милениче мебел додава топлината и убавината на секоја соба во к

Направени од високо‑квалитет TPE материјал, безбедно и издржливи, овозможува поудобно искуство за вашет

*Материјал : Направен од Teng бамбус, површината е мазна, без burrs, раката се чувствува мазна, мазна, без burrs, и

Широко се користи : Нашата Мачка Вреќа за Спиење е многу погодна за мачиња / puppies за одмор, спиење, игра и

Пештерата Дизајн : Божиќ Мачка Пештерата Кревет има пештера дизајн, и ова е погодно за мачка да спијам.Ле

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА Кога ќе се земе вашето домашно милениче за пикник или да патуваат во студена зима,

Мека кадифен faux, кул памук за лето.Топло, удобно и безбедно за домашни миленичиња.Миленичиња кревет обез

Светла во облик на школка дизајн, добро да се подготви вашите миленици внимание, а исто така добро да дек

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

РЕФИЛ САМО : Рефил дизајниран да се вклопуваат во К&H Милениче Производи ТермоKitty Театар (се продава одде

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Прилагодлив : може да се прилагоди на големината на мачка нозете ги опфаќа според вашето домашно милени

Scroll