Обновено
STTQYB Мали Миленичиња Кафез Hammock, Виси Кревет за Мали Животни Миленичиња Кафез Hammock Додатоци Постелнина за Chinchilla Папагал Шеќер Едрилица Ferrets Стаорец Хрчак Игра Стаоре

STTQYB Мали Миленичиња Кафез Hammock, Виси Кревет за Мали Животни Миленичиња Кафез Hammock Додатоци Постелнина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

Мали Миленичиња Кафез Hammock Димензии - Должина x Ширина : 13.38 x 13.38 инчен(34 x 34 cm).Мали Миленичиња Кафез Hammock Додатоци Материјал - Изработени од атмосфера, мека, и врвен квалитет материјал, корални руно + арктикот руно, што ќе обезбеди безбедна и супер удобен одмор место за вашата прекрасна, нуди неверојатен топлина и удобност.Hammocks за Стаорци Со нов дизајн на нерѓосувачки челик, метални кадар, нашите мали животни hammock е издржлив и залак доказ, лесно да го инсталирате во само неколку чекори!.Лесен за употреба - Лесно и брзо се придава на кафез ентериери или на дното стол со вклучени 4 метални куки.рака мие или во машина за перење тоа (ве Молиме да го отстраните 4 куки пред перењето).Chinchilla Додатоци за во Кафез 2-во-1 Дизајн Претвора до Hammock или Sleeper Торба, малите бебиња или може да се постават на врвот или завиткан во внатрешноста.Тоа е добра опција за исполнување на своите природата на addicting работи во тунелот и назад, да биде како добра забава фаза, која тие можат да дневна или на горниот слој или притискам во долниот еден.На hammock за мали животни има две страни,Направени од удобни, меки, како и високо-квалитетни материјали (корални руно + арктикот руно)е на располагање да им обезбеди на вашите миленици со удобен и топол кревет, во зима.Одговара за мали миленичиња како глувци, стаорци, хрчаци, гвинеја свињи, птици, итн.Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашето домашно милениче големина за да се избере соодветен hammock за вашиот мал пријател пред вашиот purchase Specification : Предмет Тип : Пет Hammock Material : корални руно + арктикот fleece Size : Должина x Ширина : 13.38 x 13.38 инчен(34 x 34 cm)Боја : Фламинго или Plumage Package : 1 x милениче hammock.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Големина : Hammock кревет големина 75"L x 55"W севкупната должина 132",поддршка до 450 Кг.Одличен материјал : Напра

Дизајнот на овој двоен слој hammock им овозможува на малите домашно милениче или да спие на надвор или туне

Со користење на 3 вшмукување чаши, можете лесно да го инсталирате на стакло или некои мазна места.Тоа е п

Голем Ресни Мачка Hammock!Еден таков стилски парче на подарок, Рачно ткаени само за вашата мачка да се дружи

Вашиот малку пријатели може да уживаат во предизвикот на качување во и надвор од hammock.8" / 30 см, совршен за

Ако некогаш се чувствувате како да не, само нека знае, и ние и ветуваме ќе го направи тоа право.Целата зам

материјалот го прави овој производ трајни и.Мека и прекрасна боја, дизајн, овој практичен хрчак hammock изг

Направени од мека ткаенина quilted тип на материјал.Дневна и да игра како две опции за домашни миленичиња ,и

Удобен и Небледнее : Двеслој 100% quilted полиестер ткаенини со поли влакна пополнување, cozier и најдобро за кам

[ Материјал Опис ]Оксфорд ткаенина [ Производ перформанси]Добра breathability : да се чува миленици кул и удобно

Тоа обезбедува удобен и топол одмор и игра место за глувци, хрчаци, гвинеја свињи, hedgehogs, верверички, птиц

Пакет се Вклучени Двојно Hammock 13.8"L x 13.8"W , Шатор 10"x10"W & 9"H ЗДРАВ & УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ FULUE hammock е направен од слат

20d Ripstop Најлон Школка Со Dwr Слој ★ Големи Димензии : Димензии во 8.2 ft 5.6 ft (250 170cm), на One Tigris SHIELD ЛУЛКА е и едно

Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите вашите домашни миленици или кафез ако замав големина што е с

Големина : прибл 35 35cm / 13.78" 13.78".Придава безбедно да било метален кафез со вклучени лесно брзо се лизга.И

Дише мрежа, удобно и кул.Шарени и модерни дизајни може да ги привлече малку домашни миленици и ги красат

Единствена форма : На хрчак куќа е дизајниран со борови форма, која е реална и привлечни, изгледа симпати

8 inches Jungle одговараат е погоден за повеќе домашни миленици,како што се : хрчаци,шеќер едрилица,морско свин

[ Материјал Опис ]Оксфорд ткаенина [ Производ перформанси]Добра breathability : да се чува миленици кул и удобно

* Лесно и брзо се придава на кафез ентериери со вклучени 4 метални куки.Опис : големината : 35x35cm (13.77 инчен),

мека hammock кој е направен од платно и безбедно за домашни миленичиња.Прекрасна hammock за вашите чувствителн

[ Материјал Опис ]Оксфорд ткаенина [ Производ перформанси]Добра breathability : да се чува миленици кул и удобно

【Двојно Лице Hammock】Yoyo Mori hammock екранот димензија : 8.6 ft x 5ft,кревет големина : 6.6 ft x 5ft.Тоа може да се користи з

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.knits sweatshirt за жени жени е околу

Scroll