Обновено
YOUXI Хексадецимален Гума Гира со Метални Рачки, Сет од 2 Тежина Поставете Гумени Обложени леано Железо Хексадецимален Црна Гира Пар

YOUXI Хексадецимален Гума Гира со Метални Рачки, Сет од 2 Тежина Поставете Гумени Обложени леано Железо Хексадецимален

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1271.76

Обложени Хексадецимален Гира Тегови Разноврсна и Функционално Користење на тегови во вашето вежбање, ви овозможува да се концентрира на одредени мускулни групи или вршење на целото тело тренингот.Гума слој е издржлива и ефикасна заврши, кој го спречува ' рѓа и ги прави овие тегови опремени за да се справи со абењето на секојдневна употреба.Хексадецимален Тегови се направени од цврст железо и имаат тешки-должност, гума спакувани глави за да се минимизира бучавата и ограничување на употреба и абење на вашиот тротоарите и тегови себе.Станот шестоаголни глави помогне во спречување на тркалање и да се овозможи полесно складирање.Овие Тегови се продаваат како пар и се со тежина индикатори на двете страни на главата.Гори масти и фит тело : Гума гира обука е многу ефикасна во горење на мастите и зголемување на мускулната сила, и може да ви помогне да ја зголеми мускулната сила, издржливост, флексибилност и опсег на движење.Можете да бидете различни мускулни групи, како што се рамената, рацете, нозете, задникот, итн.За секој кој сака да се изгради сила, согорувате масти, и да се создаде снажен тело , без губење на тренинг со тегови, е поефикасен отколку да вежбате машини .Дури и ако сте над возраст од 40 , тоа никогаш не е премногу доцна да се започне.Придобивки : .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесно Складирање Дизајн : Обични Тегови Треба да Направите Многу Работа.на Пример, Кога се Одмара, Кога Т

Фитнес опрема комбо : пакетот вклучува пар на прилагодливи barbell и тегови со 4 5kg / 11lb плочи, 4 2.5 kg / 5.5 lb плоч

Ергономски дизајн, ви помогне да се зајакне и да се регулира мускули, вклучувајќи biceps, triceps, latissimdorsi, quadricep

✅ Квалитетна услуга : MESIXI е навистина извонредна компанија посветена на промовирање на иновации и дода

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата прилагодливи гира тежина стојат го прави лесен за чување, оптоварување и ист

【Погодност】 Тоа е одличен и практичен прилог за фитнес тренингот, мускулите зграда и масти губи дома...

❤️【ИЗГРАДБА】❤️Железо core направени од A48 Одделение 20 железо потоа прецизност натопена во 3мм на neoprene

【Сеопфатна Вежба Поставува】 : Ситевоедно гираbarbell одговара на сите ваши потреби 【Прилагодливи Гира】 :

На крајот на употреба, ве молиме избришете ги исклучите со влажна крпа.Ние сме посветени на обезбедувањ

Тегови се неразделен дел од опремата за фитнес луѓе.Тоа им помага да се обучуваат и да се зајакне вашиот

На гира е мала гира за деца, погоден за деца или почетници 【Висок квалитет】 : Нашата тегови се направени

Овој производ е одличен за подобрување на општата здравствена состојба или поттикнување на губење на т

➤Спецификации : ★Материјали : Челик / Neopren ★Количина : Пар ★Производ Големина : 9.Ја зголемува физичкат

Прилагодливи dumbells сет : Ова полни со вода гира е креативни и практични за употреба, на тегови се прилагод

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ на дното има стабилна дизајн, заштита на подот од носат.Сите гира тежина плочи вклу

【Дијамант Knurling】 : Среднодлабочината на Дијамант Knurling Обезбедува Тесна, Не се лизга Зафат Кога Кревање

СОВРШЕН рака тежина, зглоб на тежини, и покрај тежина сет за домашна теретана да се користи сам или со па

▶ 2во1 гира и barbell собата е компактен и прилагодлив.Тоа е идеален избор за брз фитнес и кревање дома за це

Направени од ВисокоКвалитетна Abs Материјал, Без Мирис, Мека и Трајни, Не е Важно Колку на Гира е Активира

Печени емајл слој е издржлива и ефикасна заврши.На шестоаголна форма на овие тегови се дизајнирани за д

Scroll