Обновено
Хлапак Четка, услужни Влакната Практични Трајни Носат Отпорни Тример Четка за Домаќинство за Компјутер за Апарати

Хлапак Четка, услужни Влакната Практични Трајни Носат Отпорни Тример Четка за Домаќинство за Компјутер за Апарати

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 237.36

Премиум Материјал : Овие хлапак за чистење со четки се направени од премиум ПП и најлон материјал, кои се издржливи и отпорни на абење.Удобна Рачка : Овие хлапак за чистење со четки поседуваат тешко пластична рачка, која е удобно да се одржи.Широка Примена : Овие хлапак за чистење со четки се погодни за мали апарати за домаќинство, компјутерски додатоци, апарати за чистење, итн.Мека Текстура : Овие хлапак за чистење со четки имаат мека и исклучителна влакната што се обезбеди лесно и ефикасно чистење. 20 Pcs Четки : пакетот вклучува 20 парчиња хлапак за чистење со четки кои може да ги исполни вашите различни чистење потреби.Функција : 1. Премиум Материјал : Овие хлапак за чистење со четки се направени од премиум ПП и најлон материјал, кои се издржливи и отпорни на абење.2. Удобна Рачка : Овие хлапак за чистење со четки поседуваат тешко пластична рачка, која е удобно да се одржи.3. Мека Текстура : Овие хлапак за чистење со четки имаат мека и исклучителна влакната што се обезбеди лесно и ефикасно чистење.4. Широка Примена : Овие хлапак за чистење со четки се погодни за мали апарати за домаќинство, компјутерски додатоци, апарати за чистење, итн.5. 20 Pcs Четки : пакетот вклучува 20 парчиња хлапак за чистење со четки кои може да ги исполни вашите различни чистење потреби.Спецификација : Предмет Тип : Brush Material : PP и Nylon Product Боја : White Product Спецификација : 20 Pcs Application : Мали Апарати за Домаќинство, Компјутерски Додатоци, апарати за Чистење, Итн Пакет Листата : 20 x Razor Четка.

Повеќе детали

Item Type:
Brush
Material:
PP and Nylon
Product Color:
White
Product Specification:
20 Pcs
Application:
Small Household Appliances, Computer Accessories, Household Cleaning, Etc
Package List:
20 xRazor Brush :

Слични производи во категоријата

Најдобрите светски четка одлуки Изработени во целост со рака, со користење на истите техники кои не се с

Висок Квалитет Бричење Стои : Цврсти и издржливи, со пондерирање на дното за да се направи повеќе здрав и

【Рачно изработени】 100% рачно изработени коса јазол и да се справи, најдобро за вашиот луксузен живот...

Синтетичка коса за бричење brsuh.Заврши со појавување на Капе Застане.Јазол Големина 18mm Прибл.Црна Боја Се

Универзална Концизен стил стои со четка за бричење, се состои со одлична Нерѓосувачки челик Sсад.И посто

Ефикасно ја чисти далеку остатоци, crumbs, нечистотија или нешто друго заглавени во вашиот мустаќи) или бра

Има , влага и пенливата за луксузен примена во секој помине.Луксузен косата мека на кожата ја испорача н

Полукружна форма на четка главата е создаден од раката кога се обврзувачки четка.Скапоцен природен мат

★ Рачка : Инженерните Увезени Акрилик се Справи ќе направи да се чувствувате удобно кога ќе го допре, и ј

Високо квалитетен и цврст коњ коса им овозможува на оваа четка за да се избалансираат tangles.Дрвена рачка

Ова е највисок степен на јазовец четка која е неверојатно мека или густа.Нејзините влакната им помогне

ТЕХНОЛОГИЈА : рачно изработени производство,секој четка косата треба да се оди преку 25 работни процедур

Дршката е направен од висок квалитет на дрво и со ергономски дизајн, кој е удобно да се одржи.Четка се на

Ефикасно масажа на лицето дозволуваат на кожата да се опуштите и ќе ги опушти порите за длабоки и удобни

Направени во Франција.Испорачани со гаранција и потврда за потекло.Бричењечетка во бела пластична рачк

Високо‑квалитетна четка ќе ви помогне да го ублажи брада и се пријателски на кожата.Мека најлон коса, п

Има топлина, влага и пенливата за луксузен примена во секој помине.Луксузен косата мека на кожата ја исп

Најлон бричење косата со дрво се справи 100% Сосема Нов Висока класа квалитетот и многу издржливи.погодна

ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА КОРИСТ : Слободен од животинско крзно, faux јазовец косата, исто така, свилен мека, без ми

Scroll