Обновено
Babycalin BBC510411 Менување на Мат 50 х 70 cm Браун

Babycalin BBC510411 Менување на Мат 50 х 70 cm Браун

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1176.00

Babycalin.Дамка, меки, лесни да се чистат со влажна сунѓер, промена на мат ПВЦ се неопходни атрибути за вашиот дом и вашето бебе.Изработени од 100% ПВЦ и 100 проценти polyether обвивка.Мерки 70 см должина од 70 цм ширина.Достапни во кафеава боја.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Тивко поместена со пена.Водоотпорен.Лесно да се избрише чисти.Phthalateслободен пвц.L 72 x w 41cm.Опис на произво

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Производителот гаранција може да не се применува 75 x 45 x 5cm.Водоотпорен.Лесно да се избрише чисти.Тивко по

100% ПВЦ.Совршен за бебе менување.Погоден за многу модели на менување на табели.Двете мека и водоотпорен.З

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll