Обновено
SPART Гума Боја Кодирани Браник Плоча 2 Инчен Тежина Плочи со Нерѓосувачки Челик Вметнете за Олимписките Barbell Сила за Обука, Кревање и Crossfit, и Еден Пар

SPART Гума Боја Кодирани Браник Плоча 2 Инчен Тежина Плочи со Нерѓосувачки Челик Вметнете за Олимписките Barbell

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1271.76

75 "широк облик е повеќе погодна за сите форми на хард се повлече обука, не се премногу се грижите за влече назад.Кога утовар и истовар, вие не треба да се грижите премногу за стегање на вашите раце и кршење на вашите нозе да се осигура безбедноста.ФУНКЦИОНАЛНА.ПРОФЕСИОНАЛНИ.Ниска отскокнување и висока издржливост на тежина плочи ефикасно штитат подот и barbell барови.Секое парче има ист дијаметар за лесен утовар и истовар.Ако имате било какви загриженост, ве молиме да бидат слободни да контакт.Сите гума плочи се анти-корозивни и носат-отпорни, без непријатен мирис.Овие Олимписки тежина плочи имаат 2-инчен дијаметар од не ' рѓосувачки челик прстен вградени во центарот за да ги собере било 2 "со дијаметар од олимписките barbell, гира бар.Секој barbell плоча е боја кодирани за лесна идентификација и етикетирани во двете кг , погодни за основни обуки, сила за обука, дигање, рамнотежа и други мулти-движење сцени.По повеќе од 12000 време на повторува борење тест, може да издржи вид на обука.Нашите плочи мора да биде еден од вашите најдобри избори.Нашите браник плочи нудат мртвите отскокнување и издржливост ретко се гледа во економска плоча.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мерки 6 3 / 4" 40 хартија плочи по пакет.Карактеристики на свети во центар и на плоча граница и одржува влажн

16 Големи Расположливиот Хартија Плочи со Мичиген Крволочни тема (9") 16 мали мезе или десерт плочи во пој

Сината пластична плоча е направен од тешкидолжност пластика, која не е лесно да се скрши, се наведнувам

Оваа 6 парче хартија партија во собата е совршен за било која партија прилики како што се родендени, Luau п

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10 Премиум со Екстра Тешка Тежина Пластични Розово Злато Lacetagon Салата Чинија 7.25".СОФИС

Ќе добиете 1 Пар на 1.25 Фунти Plate Mate Крофни 2.5 Килограми Вкупно.НЕ се вклопува во целиот Олимписки Barbells.Дал

ГРОЗДОБЕР ДИЗАЈН Потпис Фитнес Длабок Сад Плочи се инспирирани од старата школа конкуренција кревање.

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака.Бренд Нови 240 Луѓе Вечера Свадба За Еднократна Употреба Пласт

Пластични таблички за еднократна употреба Јасно пластични плочи Свадба плочи Десерт плочи Роденден пл

Во Rectangulete Ние Се Стремиме Да Се Направи Вашата Секојдневна Рутина Како Лесен И Удобен, Како Е Можно.Rectangul

10.25Инчен премиум пластични банкет плочи во Бургундија 50Број на пакет.Во тешка категорија за дополнител

Удобен и Лесен : Ден 1 Фитнес Уникатен, Комерцијален Удобност Дизајн Ќе го Направат Вашиот Вежбање Еднос

ДЕЦА ПРИЈАТЕЛСКИ Мазни рабови и валани венчиња за удобен зафат, доволно Висока за страни за лесно scooping

О Бебе Десерт Плочи за Бебе Партија Материјали Print Садови Плочи за Печатење & Чинии Бебе 8 Парчиња.О Бе

Направени со висок квалитет на материјали, овие хартија плочи се погодни за сите видови на храна, од топ

16ct Сирена и Пријатели Партија 9" плочи по ред.Голема големина не е доволно!.Боите на плочи се живи и светл

Додадете Малку повеќе : Ако Сте во Потрага за Повеќе Предизвик Вежби Погоден за Почетници и Напредни Фит

Француски Фитнес 7' (86") Хром 45 Lb Олимписки Бар : Max Оптоварување : 700 lb (317 kg); Тежина : 44 lb (20 кг) Внатрешен (Рак

❤️ЗАБАВА & ШАРЕНИ ДЕЦА ВЕЧЕРА ПЛОЧА – Нашите силикони вшмукување плоча содржи 3 поделени делови за ваш

Пакетот вклучува : 50 Робин е Јајце Сини Круг Десерт Плочи 6 3 / 4" дијаметар.Функција сјајна површина, со со

【Стандард лост лист】Одговара на сите Олимписки barbells со 2инчен ракави.Секоја плоча може да се пофали IWF

▶【Да ви го најде вистинскиот дом фитнес тренинг】 : Нашата barbell тежина одбор е многу погоден за почетниц

Scroll