Обновено
Onwon 300 Парчиња Вино Стакло Шарм Прстени DIY Свој Вино Стакло Маркер Сребро Обложено со Отворен Обрачот Earring Beading Обрачот Партија Корист

Onwon 300 Парчиња Вино Стакло Шарм Прстени DIY Свој Вино Стакло Маркер Сребро Обложено со Отворен Обрачот Earring

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 214.08

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат доволно стакло шарм прстени за уживање во чаша со себе или кога хостинг поголеми вечера страни. 300 парчиња е неопходно, затоа што вашите гости ќе се веројатно како вашиот вино стакло шарм ѕвони, а вие може великодушно да ги даде како мали подароци.Лесен и пренослив : вино шарм прстени големина е 30 мм x 25 mm, дебелина е 0.7 мм, не само за следење на очила, но исто така и за изработка на DIY обетки со додавање на глави и шарм.Вино стакло шарм прстен се направени од цврст алуминиум со lustrous сребрен финиш, добра еластичност, лесен и удобен.Тие се флексибилни за да се наведнуваат како што е потребно при додавањето на монистра или други стил pendant шарм, DIY свој вино стакло маркер.Со овие вино стакло шарм прстени, гостите лесно може да се идентификуваат нивните вински чаши во една партија Ако некогаш сте имале дека непријатно момент се обидува да дознаам кои што чаша вино припаѓале да, тогаш имаме решение за вас.Овие вино шарм прстени направи одличен пијалок маркери за вашиот вино стакло. 300 парчиња е неопходно, затоа што вашите гости ќе се веројатно како вашиот вино стакло шарм ѕвони, а вие може великодушно да ги даде како мали подароци.Вино стакло шарм прстен се направени од цврст алуминиум со lustrous сребрен финиш, добра еластичност, лесен и удобен.Тие се флексибилни за да се наведнуваат како што е потребно при додавањето на монистра или други стил pendant шарм, DIY свој вино стакло маркер.Пакетот вклучува : 300 x Вино Очила Шарм Прстени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

Компатибилен со сите ЕГО МОЌ+ рачни компресори, освен за Модел LB4800 8.3 ft.во должина.Компресор прилагодлив

ЕПА OBDII во СОГЛАСНОСТ НЕ се за употреба во Калифорнија или Колорадо.Оваа каталитички конвертор е дизајн

4 L Каталитички Конвертор 2007 Pontiac G5 2.О2 сензор пристаништа се поставени пред и по каталитички конвертор и

Фината Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Strainers ????【СОВРШЕН ЗА ПРО ПЕКАРСКИ И СТАРТЕР】Нашите комплет содржи

Црисс Елита промовира брендот вредности како на Квалитетот и Задоволството на Клиентот.Нашиот Бесплат

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори...

Ткиво Хартија Tassels : Овој производ може да се користи за Ангажман Партија, Свадба Приеми,Булчински туш , Р

Експлозија далеку карпи, стапови, лисја и многу повеќе со 480 CFM и 124 MPH правец крак.Вклучува 40 V 2 Ah исчезнат

8парче дрвена сложувалка кој домашни миленици.Парчиња застане за употреба како manipulatives или репродукциј

????Safe Материјал : Години Името Загатки главно е направен од природно дрво.Оваа Едукативни Играчки се еко

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

Вклучува 16 коцкаобликувани парчиња мозаик во здрав дрвени послужавник.Шест различни загатки кои треба

600 W моќ, интелигентна контрола на температурата ????[Добар Дар] : Посебен играч плоча и јајце beater како пода

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Каталитички Конвертор со Монтажа Хардвер и Дихтунзи.Дел Број : 3031001 A / Б Одговара : Кадилак CTS ЗА 2,8 L & 3.6 L 200

Го заменува : Echo # WYK192 A021000810 A021000811;.Одговара : Echo PB651 H PB651 T PB755 PB755 H PB755 T PB755 SH PB755 ST PB751 PB751 H Ранец Компресор;.Од

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Цел твое денес.Cordless дизајн ви овозможува да се исчисти и било каде сака.Совети : ве Молиме целосно да ја н

Фабриката Косилка за трева мотор филтер за воздух и пена предчисти, издржливи и одличен филтер хартија,

ЈазикНИ QWERTY Изглед.СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот

Scroll