Обновено
Evonecy Мотори Конектор Жица, Light Motor Кабел 1m Должина на 3D Принтери за Модул

Evonecy Мотори Конектор Жица, Light Motor Кабел 1m Должина на 3D Принтери за Модул

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 787.20

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin, ова терминал моторни кабел е погоден за повеќето stepper модели.Бидејќи производот е полесен, лесно да се носат и да ја инсталирате и расклопување, многу удобен во секојдневниот живот.Терминалот моторни жица е изработен од ABS материјал, отпорност на абење и светлина, долг животен век.На XH2.54 терминал моторни кабел е научно дизајнирани и има силна practicability.Функција : 1. Терминалот моторни жица е изработен од ABS материјал, отпорност на абење и светлина, долг животен life2. Со XH2.54 pin 6 pin, ова терминал моторни кабел е погоден за повеќето stepper models3. Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 meter4. На XH2.54 терминал моторни кабел е научно дизајнирани и има силна practicability5. Бидејќи производот е полесен, лесно да се носат и да ја инсталирате и расклопување, многу удобен во дневниот life Specification : Предмет Тип : Терминал Моторни Cable Material : ABSLength : Прибл. 1m / 39.3 во Пакет Листата : 2 x Жица.

Повеќе детали

Item Type:
Terminal Motor Cable
Material:
ABS
Length:
Approx. 1m / 39.3in
Package List:
2 x Wire :

Слични производи во категоријата

Помага sooth и омекне кожата.Тоа обезбедува навлажнувачки на хард, суви испукани кожата.Намалување на мус

Структурни оштетувања.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики дебели OEстил прирабници, закачалки и загради з

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

Компатибилен со сите ЕГО МОЌ+ рачни компресори, освен за Модел LB4800 8.3 ft.во должина.Компресор прилагодлив

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 203 ПОНИСКИ BICUSPIDS CUSPIDS СЕКАЧИ КОРЕНИ НА УНИВЕРЗАЛ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃО

1 x Електрични Компресор.8 lbs кој е дизајниран како рачен sweeper 1 x Собирање Торба.Моќност : 400 W...

Цел твое денес.Cordless дизајн ви овозможува да се исчисти и било каде сака.Совети : ве Молиме целосно да ја н

❤【4 ПАКЕТ КОЛЧЕ ЗАГАТКИ ПОСТАВИТЕ】 : Загатки вклучуваат 20парче броеви и 26парче ABC азбука БЕЗ СЛИКИ на г

Каталитички Конвертор со Монтажа Хардвер и Дихтунзи.Дел Број : 3031001 A / Б Одговара : Кадилак CTS ЗА 2,8 L & 3.6 L 200

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на преOBDII возила, 1995 и постари.Не правниот за продажба или користење во CA.П

600 W моќ, интелигентна контрола на температурата ????[Добар Дар] : Посебен играч плоча и јајце beater како пода

Сунѓерот минимален дијаметар : 33.9 mm.Количина : 1pc (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа) 1 / 4" x 1" челик месо

Глам колекција е направена од Печкатасушени дрвени предмети со парична казна фасети.Инспириран од лукс

Експлозија далеку карпи, стапови, лисја и многу повеќе со 480 CFM и 124 MPH правец крак.Вклучува 40 V 2 Ah исчезнат

КАЛИФОРНИЈА OBDII во СОГЛАСНОСТ Magna Flow ја стави оваа каталитички конвертор преку екстензивно тестирање, с

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

1000 W / 120 V со Прецизна Контрола на Температура Вашиот палачинка создателот машина има вграден индикато

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Силна Клип Тоа лесно може да се сте

????Safe Материјал : Години Името Загатки главно е направен од природно дрво.Оваа Едукативни Играчки се еко

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

8парче дрвена сложувалка кој домашни миленици.Парчиња застане за употреба како manipulatives или репродукциј

Вклучува 16 коцкаобликувани парчиња мозаик во здрав дрвени послужавник.Шест различни загатки кои треба

Совршена Големина за Печење Леб : 9 инчен+10 инчен Бесплатен Кошница+ Леб Куцо+Тесто Scraper+2* Лен Лагер Крпа.Д

ЈазикНИ QWERTY Изглед.СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Едноставно приклучете го палачинка на одлуки во дозволувајте да се загрее, се шири тенок слој од тесто и

Scroll