Обновено
m·kvfa Мека Овална Тепих,Бања Бања Спалната соба Кат Туш Мат Килим,Кадифен Aera Килими, за Дома, Хотел, Кафе (Розева)

m·kvfa Мека Овална Тепих,Бања Бања Спалната соба Кат Туш Мат Килим,Кадифен Aera Килими, за Дома, Хотел, Кафе

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 212.16

❤ Големина : 60 x 40 см / 23.6 x 15.7 инчи.Материјал : полиестер.На килим е мека, топла и пријатна. ❤ Употреба : Дома,Хотел,Спална Соба,Декоративни,Бања,Тоалет.Идеален како килим или обвиткан низ вашата омилена фотелја.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор. ❤ Тоа може да се користи во седи просторија или спалната соба или Dinning соба.Погоден за користење на плочки, лино, дрвени & ламинатни подови. ❤ Спалната соба се лизга затворен пергола злато меки рака дома faux гроздобер девојки потресени круг гума подови колекција геометриски печати влошки килими расадник супериорен ориентални тркач loom апстракт поставите тврдо природни кујна селски taupe сребро поставува овча мулти плетенка дебели мат нозе шема момчиња овална поддршка tufted светла пропадна шарени уникатен чистач на современите бохемски памук мека лента дрво mainstays игра farmhouse перат тема дијамант бебе шарени мрачно зафат кружни назад пена девојка подот. ❤ Кревет барака канцеларија lambskin мебел тремот девојка тенка овци чистење оригинални акцент бебе стол оркестарот каучот столици дома салон покрива троседот опфаќа ќебе торба суета dressers подлога мат додатоци седиште кожа перница перница круг бања биро ратан перници каучи shaggy се лизга украсни подлоги ќебиња огледува читање агол жените табела клупата фрла украси пијано удобно лажни простор софи атмосфера тврдо вакуум снег шик slipcover дрвени влакна подови круг столче кајгана партал рачно изработени душек.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

меки и удобни, светла боја, силен водат, без губење на косата.Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ КАТ На затворен влезот

меки и удобни, светла боја, силен водат, без губење на косата.Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ КАТ На затворен влезот

100% Микрофибер.УЛТРА АБСОРБЕНТА : Микрофибер апсорбира вода и суши брзо; брзо сува влакна задржи овој кил

Материјал : Висок квалитет на дебели сомот микрофибер жанила ткаенини (100% полиестер).Густо и delicately ткаен

❤ Големина : Бања Мат : 40 x 60cm / 15.8×23.10 во ❤ Карактеристики : не се лизга,нетоксични,без мирис, не исчезнат,

многу абсорбента, и брзо сушење.Секој пат кога сте на чекор да излезе од туш или када, можете да уживате в

СУПЕР АБСОРБЕНТА : Кадифен горниот слој на мемориска пена бања килим фаќа и апсорбира вишокот на вода и

Поништуваат.Направен во САД и се Увезени.Обично Бродови во 23 дена.Произведено во САД од почеток до крај,

ГОЛЕМИНА:17.8x29.5 Инчен(45x75cm).МАТЕРИЈАЛ:бања мат е направена од ултра мека корални руно, се пополни во мем

100% Микрофибер.УЛТРА АБСОРБЕНТА : Микрофибер апсорбира вода и суши брзо; брзо сува влакна задржи овој кил

【МЕКО ЧУВСТВО】Различна од конвенционалната жанила, овој мат има подобар материјал, помек пената, пост

Опис : се Очекува меки слетување за твоите нозе кога излегов од туш со овој сет од две луксузни, чешланип

Supersoft 100% Памук – Супериорен висококвалитетни предиво.Увезени – Стилизирана во САД.Нашите исклучиво на

Екопријателски Absorbrption Материјал : Корални сомот материјал, секој пат кога ќе чекор на мат, можете да ужи

Ако има вода на дното на бања мат, тоа може да се лизга.Нашиот тим ќе ви даде задоволителен одговор во рок

Ова не се лизга нане зелена и сива туш килим додава модерна и шик стил на вашиот купатило,кујна,детска со

Scroll