Обновено
Lenovo ThinkPad X260 20F6005GUS Лаптоп (Windows 7 Pro, Intel Core i5, 12.5 ПРЕДВОДЕНА Осветлена Екран, Меморија: 256 GB, RAM меморија: 8 GB) Црна

Lenovo ThinkPad X260 20F6005GUS Лаптоп (Windows 7 Pro, Intel Core i5, 12.5 ПРЕДВОДЕНА Осветлена Екран, Меморија:

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1056.00

Фабрика директни објект само Think Pad x260. Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за максимална флексибилност и цена/перформанси.Произведено во Кина.Фабрика директни објект само Think Pad x260, Intel Core i5-6300u 2.40 GHz, 3 MB 12.5 1366x768, Windows 7 professional 64 инсталирани преку сменат права во Windows 10 Про, 8.0 GB, 1x256 GB SSD SATA III, Intel HD 520, Intel 8260, 720 P HD камера, 3 cell пред батерија, 3 cell задните батеријата, позадинско осветлување тастатура, 3 Година депо.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Windproof Токи Дизајн】 Со 4 еластична токи за 4 нозе и 2 сврзувачки елементи на двете страни, Velway патио мебел

Совршена Големина за Печење Леб : 9 инчен+10 инчен Бесплатен Кошница+ Леб Куцо+Тесто Scraper+2* Лен Лагер Крпа.Д

600 W моќ, интелигентна контрола на температурата ????[Добар Дар] : Посебен играч плоча и јајце beater како пода

ХИДРАТИ во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови и неOBD 1995 година и постари.ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕН

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

Експлозија далеку карпи, стапови, лисја и многу повеќе со 480 CFM и 124 MPH правец крак.Вклучува 40 V 2 Ah исчезнат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Безбедност очила фармацевт има околу 20 пара на безбедноста очила (eyewear се продаваат посебно).Сигурносно

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Силна Клип Тоа лесно може да се сте

Црисс Елита промовира брендот вредности како на Квалитетот и Задоволството на Клиентот.Нашиот Бесплат

Сунѓерот минимален дијаметар : 33.9 mm.Количина : 1pc (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа) 1 / 4" x 1" челик месо

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на преOBDII возила, 1995 и постари.Не правниот за продажба или користење во CA.П

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

Scroll