Обновено
Zopsc 7 HD LED Екран Дигитална Фото Рамка,1024 x 600 висока Резолуција на Екранот Музика/Видео/eBook/Clock/Calendar Дигитална Фото Рамка SD Картичка Слотови и Далечински Управувач (ЕУ-П

Zopsc 7 HD LED Екран Дигитална Фото Рамка,1024 x 600 висока Резолуција на Екранот Музика/Видео/eBook/Clock/Calendar

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 820.80

Едноставен и лесен за употреба. 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечински Управувач 1 x Прирачник.Вие исто така може да игра видео и музика со вградени звучници и 3,5 mm приклучок за слушалки излез џек да уживате во себе.Можете да го изберете вашиот омилен режим на play за да репродуцирате слајд или играат само една слика на времето.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Школка Материјал : ABS Екран Материјал : TFT Опција : НИ-Приклучок; ЕУ-Приклучок Ниту Флеш : 16 MB Надворешни Складирање : SD Картичка до 32 G(Не се вклучени); USB Флеш Диск Резолуција : 1024 x 600 Големина на Екран : 7inch Aspect Ratio : 16 : 9 Екран Област : 152 x 84mm / 5.Ќе вреди да ги поседуваш.Допир на копчињата назад или да го употребите инфрацрвениот далечински управувач за да управувате со екранот, со индикации копчиња и упатство за водење, тоа е лесно да се користи.На монтажни назад заградата е да се задржи фото рамка стојат stably на било каква рамна површина.0, Мини USB OTG Операција Метод : Инфрацрвен Далечински Управувач, 7 Копчиња на Големината на Рамката : Прибл.Голема централен за вашиот дом и канцеларија.Можете исто така да поставите слајд време и слајд режим, осветленост за специјални ефекти.Карактеристики : Допир на копчињата назад или да го употребите инфрацрвениот далечински управувач за да управувате со екранот, со индикации копчиња и упатство за водење, тоа е лесно да се користи.Исто така, поддршка TXT книги, аудио датотеки и видео датотеки се игра на повеќе формати.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New and High Quality
Shell Material:
ABS
Screen Material:
TFT
Option:
US-Plug; EU-Plug 
Nor Flash:
16MB
External Storage:
SD Card up to 32G(Not included); USB Flash Disc
Resolution:
1024 x 600
Screen Size:
7inch
Aspect Ratio:
16
Display Area:
152 x 84mm / 5.98 x 3.31inch
Video Format:
MKV, MOV, M4V, MPG, PMP, AVI, MP4
Audio Format:
MP3
Picture Format:
JPG, JPEG(Only 720P,1080P not Support)
E-book Format:
TXT
Auto Play:
Picture, Music, Video, Calendar
Built-in Speaker:
2Ω2w*2
Power:
110 - 220V 5V / 2A
Interface:
3.5mm Headphone Jack, Memory Card Slot, USB Host 2.0, Mini USB OTG
Operation Method:
Infrared Remote Control, 7 Buttons on the Frame
Size:
Approx. 18 x 12.22cm / 7.1 x 4.9inch
Weight:
Approx. 418g
Packing List:
1 x Digital Photo Frame :
1 x Frame Bracket :
1 x Remote Control :
1 x Manual :

Слични производи во категоријата

Во согласност ПЕРФОРМАНСИ Користи прецизни OEстил слој процес да се применуваат катализатор материјал

Едноставно приклучете го палачинка на одлуки во дозволувајте да се загрее, се шири тенок слој од тесто и

Дизајниран да придавам влогови на кожа и да се направи вашите раце, нозете изгледаат свежо и негување.Ди

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

【Windproof Токи Дизајн】 Со 4 еластична токи за 4 нозе и 2 сврзувачки елементи на двете страни, Velway патио мебел

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори...

ЈазикНИ QWERTY Изглед.СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

Ќе можете лесно да се постигне салон во потрага гел лак нокти дома, во минути.Овие лажни ноктите доаѓаат

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

Сунѓерот минимален дијаметар : 33.9 mm.Количина : 1pc (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа) 1 / 4" x 1" челик месо

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

Scroll