Обновено
(10 парчиња) M24, DIN 435, Метрички, Плоштад Заострените Подлошки за I-Делови, Челик, Цинк Позлатен

(10 парчиња) M24, DIN 435, Метрички, Плоштад Заострените Подлошки за I-Делови, Челик, Цинк Позлатен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3924.48

Плоштад заострените подлошки се специјално дизајнирани да се користи со U-делови.Заострените подлошки се дизајнирани да се користи на канал делови за да надоместат за недостатокот на паралелизам.Дијаметар (Номинална) : M24 Category : Плоштадот Заострените Подлошки за I-Sections System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 14 Степен Taper Material : Steel Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear Standards и Спецификации : DIN 435 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll