Обновено
Vbestlife 3D Печатач Компресор, 7000r/min Брзина 3D Печатач Радијатор, Заштита на Животната средина PBT Анти-Пластични Материјали за 3D Печатач

Vbestlife 3D Печатач Компресор, 7000r/min Брзина 3D Печатач Радијатор, Заштита на Животната средина PBT Анти-Пластични

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1651.20

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, ниска потрошувачка на енергија, може да се направи PWM функција.PBT анти-пластични материјали, заштита на животната средина и огноотпорни, без деформација на висока температура.Значајни топлина дисипација ефект.Парична казна изработка.Одличен квалитет и трајност.Функција : 1. Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок. 2. PBT анти-пластични материјали, заштита на животната средина и огноотпорни, без деформација на висока температура.3. Усвојување на Тајван увезени чип, ниска потрошувачка на енергија, може да се направи PWM функција.4. Значајни топлина дисипација ефект.Парична казна изработка.5. Одличен квалитет и трајност.Spezifikations : Големина : Прибл. 50*50*15mm/1.97*1.97*0.59 inch Air влезот големина : 31mm Exit големина : 20 * 15mm Current : 0.18 ANoise : 25d BASpeed : 7000r/min Package Листа : 1 * Вентилатор.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Повторете Режим : Една Датотека, Директориум на Сите Фајлови вградениот Звучник : 8Ω2 W Операција Начин : П

Помага sooth и омекне кожата.Мрежа и toeless дизајн ќе ги задржи нозете сува и добивање на топла.Тоа обезбедув

ЕПА OBDII во СОГЛАСНОСТ НЕ се за употреба во Калифорнија или Колорадо.Оваа каталитички конвертор е дизајн

Вклучува 16 коцкаобликувани парчиња мозаик во здрав дрвени послужавник.Шест различни загатки кои треба

Овој воздушен компресор пумпа има 13 метри должина на кабелот за напојување, лесноhandhold контрола на дизај

Ќе можете лесно да се постигне салон во потрага гел лак нокти дома, во минути.Овие лажни ноктите доаѓаат

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

❤【4 ПАКЕТ КОЛЧЕ ЗАГАТКИ ПОСТАВИТЕ】 : Загатки вклучуваат 20парче броеви и 26парче ABC азбука БЕЗ СЛИКИ на г

600 W моќ, интелигентна контрола на температурата ????[Добар Дар] : Посебен играч плоча и јајце beater како пода

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

Цел твое денес.Cordless дизајн ви овозможува да се исчисти и било каде сака.Совети : ве Молиме целосно да ја н

Сунѓерот минимален дијаметар : 33.9 mm.Количина : 1pc (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа) 1 / 4" x 1" челик месо

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Помага sooth и омекне кожата.Тоа обезбедува навлажнувачки на хард, суви испукани кожата.Намалување на мус

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Силна Клип Тоа лесно може да се сте

Структурни оштетувања.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики дебели OEстил прирабници, закачалки и загради з

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на преOBDII возила, 1995 и постари.Не правниот за продажба или користење во CA.П

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори...

Црисс Елита промовира брендот вредности како на Квалитетот и Задоволството на Клиентот.Нашиот Бесплат

ЈазикНИ QWERTY Изглед.СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот

Компатибилен со сите ЕГО МОЌ+ рачни компресори, освен за Модел LB4800 8.3 ft.во должина.Компресор прилагодлив

Совршена Големина за Печење Леб : 9 инчен+10 инчен Бесплатен Кошница+ Леб Куцо+Тесто Scraper+2* Лен Лагер Крпа.Д

Фината Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Strainers ????【СОВРШЕН ЗА ПРО ПЕКАРСКИ И СТАРТЕР】Нашите комплет содржи

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

Scroll