Обновено
MEWSGK 3 Дел Бања Килим Поставен Бања Килим Тепих Бања Килим Поставен Тоалет Седиште Покрие Комбо Колорадо големата чекор Знак

MEWSGK 3 Дел Бања Килим Поставен Бања Килим Тепих Бања Килим Поставен Тоалет Седиште Покрие Комбо Колорадо големата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1996.80

Направени од високо-одделение мека фланелен боксери материјал, тоа е здраво, еколошки, мека и допирни, и го штити вашата кожа.Брза инсталација, удобен , кој се одвојува, машина перат, заштита на вашите раце.Комбинацијата на додатоци е широко се користат во ресторан маси и столови, троседот перници и врата душеци.Изберете од голем број на начини да се користи.Горенаведените производи се сите стандардни големини, во суштина соодветен за 90% од тоалет покривање на пазарот.Мала мирис се генерираат за време на пакување и транспорт, и исчезнува по еден ден од преземање надвор.Таму може да биде мала хроматските аберации поради светлото и на камерата проблеми.Опис : Материјал : Фланелен боксери + гума Големина : 1x Bath мат-19.29"*31.1" 1x Pedestal Килим : 15.35"*19.29" 1x Lid Тоалет Покрие : 13.5"* 17.51" Пакет : 1*Бања Килим Душеци Сет 3 Парче [Производ перформанси] U-облик тоалет кат мат, блиску до земјата, отсечени влага, заштита на животната средина, апсорпција на вода и издржливост, не е лесно да се деформира, на дното на нога подлога е изработен од пластика против пролизгување безбедност, тоалетот седиште е мека и кожа-пријателски. [Применливи сцена] тоалет, облекување маса, одмор дома, главниот бања, детски бања, гостин suite, итн. [Перење инструкции] рака мие, не белење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Полиестер [Вклучувајќи] 1 компјутер 70.8 x 70.8" симпатична туш завеса (180 x 180 цм); 1 парче 19.6 x 31.4" doormat (50 x 80 cm); 12 pc

【Материјал】Полиестер ✦Клиент е Бог, 715 дена, Време на Испорака, Бесплатно Враќање или Размена Политика

7 W Инчен ( 60 x 40 cm), 1 U Форма Подлога : 19.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно,

Scroll