Обновено
Toyland 22cm Златен Сјај Дрво Врвот Ѕвезда - Божиќ Дрво Декорација - Дрво Toppers

Toyland 22cm Златен Сјај Дрво Врвот Ѕвезда - Божиќ Дрво Декорација - Дрво Toppers

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

Додадете некоја искра на вашиот елка оваа година со овој злато glittery дрво врвот ѕвезда.Лесно да се закачите со пролетта право големина за повеќето елка поени.Ѕвездата е злато во боја и се опфатени во сјај.Стар е околу 22cm во висина.Додадете некоја искра на вашиот елка оваа година со овој злато glittery дрво врвот ѕвезда.Лесно да се закачите со пролетта право големина за повеќето елка поени.Ѕвездата е злато во боја и се опфатени во сјај.Стар е околу 22cm во висина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Уникатен Скандинавските Божиќ Украси Gnome е познат како tomte или nisse.Шведската tomte беше внимателно пораби

Курт Адлер Ѕвезда Treetop со боја на слонова коска Бисери и Платина Стакло Сјај.Мерки 13,5 инчи.Убава и елеган

【Големина на Ѕвезда】 9.8" x 9.4",голем универзална големина за сите видови на различни дрвја,така што не се

Висина : 10.5" (270 мм.).Тежина : 0.8 1 мл.Долниот отвор варира од 0.5" да 0.8".Оваа прекрасна topper произведени на еден

Нејзините крилја светне со боите на виножитото!Таа има on / off прекинувач и тајмер; 6 часови, 18 часа исклучу

❤【Рачно изработени Pendant】 Секој ангел pendant е направен од екопријател материјали, која е погодна за Божи

Лесно Собрание : Притиснете го копчето & Clip за Нашата виси Божиќ ѕвезда светлина карактеристики брзо пр

сина божиќ украси,елка toppers,божиќ stencils,црна божиќ украси,новогодишни белег филмови,божиќ украс 2021,божиќ

Големина : Овие уникатни врвот ѕвезда е 10 инчи.Лесно да се вклопи со повеќето големини на елката.Нема да

Мерки 14инчи висок.Изработен од полиестер, порцелан, пердув, пластика, ПВЦ, и акрил 10 УЛ наведени јасно бл

Имајте на ум дека 48 FT е најмногу погоден со 6 нога Божиќ дрво и 80 FT е најмногу одговара 7.ИМАЈТЕ на ум дека

Пластични Конус На Дното За Да Ја Прикачите На Дрвото.Производот Е 12 Инчи Висок.Земја На Потекло : Кина.З

Дали ви се христијански, католички или athiest, овие божиќ подарок идејата е фантастична прилог на вашиот п

Висина : 10.5 во (27 cm).Ширина : 2.7 во (7 cm).ВИСТИНСКИ СТАКЛО голема потрага дрво topper го прави вашиот елка заврши

Дрвото Topper Мулти Јамка Декоративни Мода Лента Празник Божиќ Дрво Лак Црна, Црвена Беж w / 22 инчи Опашка До

80 FT доаѓа со 10 насоки и секое влакно има 20 Led диоди.Во зависност од големината на вашиот елка, ви препорач

Едноставно место на нозе украси во вашиот елка да ги направи изгледа како ако Elf е заглавен, тоа е многу и

【Смешно Grinch Рака Декорација】, Кога ќе инсталирате зелена раката и главата на вашиот елка, ќе најдете де

Елегантен Дизајн : елката topper карактеристики голем црн шешир капа со црвени решетки стил лак, која е еле

Се создаде магија и сјајна снегулки за врвот на елката.На подалеку од таванот, најширока проекција опсе

Scroll