Обновено
SFFZY 4 Ножеви Ѕид Виси Топлина Електричен Шпорет Фан Еко-Пријателски Топлина Напојува Блузи Компресор Голем Простор за Камин Дрво Дневник Режач

SFFZY 4 Ножеви Ѕид Виси Топлина Електричен Шпорет Фан Еко-Пријателски Топлина Напојува Блузи Компресор Голем

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7423.20

Сите-метал дизајн, подолг сервисен живот, потрајни, чист бакар мотор, обезбедување на воздухот јачина на звук, отпорност на корозија. 1.Оваа шпоретот фан се напојува со трансформирање на топлина во електрична енергија, без користење на било батеријата или електрична енергија. 2.Опсег на работна температура е околу : 140°F / 60°C~662°F / 350°C, повисока температурата, побрзо тоа ќе почне да се вртат. 3.Може да циркулира топлина throughtout соба. 4.нова фан на ножот ,поголем волумен воздух, намалување на бучавата. 1.Оваа шпоретот фан се напојува со трансформирање на топлина во електрична енергија, без користење на било батеријата или електрична енергија.2.Опсег на работна температура е околу : 140°F / 60°C~662°F / 350°C, повисока температурата, побрзо тоа ќе почне да се вртат.3.Може да циркулира топлина throughtout соба.4.нова фан на ножот ,поголем волумен воздух, намалување на бучавата.5.Шпорет фан може да биде обврзана за оџак цевка со нерѓосувачки челик прстен , тоа е стабилна и нема да заземаат повеќе простор.Опис : Материјал : Alumina Size : 135*103*197mm Color : Black Speed : 1100rpm Blade број : 4 Noise : ≤25d BStart Температура : 140°F / 60°CWorking Temprature Опсег : 140°F / 60°C~662°F / 350°CPackage Содржина : 1x 4 Ножеви Печка Грејач Fan Note : 1. На соодветна температура е 60-350 °C. Температури над овој опсег може да dae фан и генераторот.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Оваа шпоретот фан се напојува со трансформирање на топлина во електрична енергија, без користење на бил

3, Кабелот за Напојување : Да, Должина на Кабелот за Напојување : 83", Кабелот за Напојување Тип : 3prong, Rheostat П

✿ Материјал : се Чувствува + памук конец ✿ Нордиските стил, Симпатична и совршен за бебе соба декорација

75" на секој компресор 160 CFM, 2700 ВРТЕЖИ во минута, 120 Volts, 1 Нашите GFK160 A компресор за полнење одговара на десе

Без инсталација е потребно.Кога температурата на печката е на ниско ниво доволно да одат надвор, брзина

ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ Вклучува контрола на брзината, knob, и монтажа на орев.УНИВЕРЗАЛНА FIT Одговара на повеќет

Функција : може да им помогне на дистрибуција на топлина во вашата соба, додадете дополнителна топлина и

Scroll