Обновено
FENXIXI Професионални Коса Clipper Берберот Коса Жилет Мажите Cordless Електрични Коса Уред за Сечење Фризура (Боја : Б)

FENXIXI Професионални Коса Clipper Берберот Коса Жилет Мажите Cordless Електрични Коса Уред за Сечење Фризура

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2226.48

3 граница чешли(2/3/4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска мелење не ' рѓа, долг живот.машина главата, краток теренот, оставајќи само 0.1 mm косата, може да се користи за sculpting, средување, туркање.Ниска работна температура и ниска топлина, кои ви даваат нежен и удобно фризура искуство.Усвојување на сечилото собранието на технологија за да се намали триењето помеѓу подвижен нож и фиксна нож, ефикасно намалување на бучава.Возраст Опсег : 13-18 months Age Опсег : 19 до 24 months Age Опсег : 2 години Up Material : нерѓосувачки steel Pattern Тип : Patchwork Age Група : Babies Item Тип : Коса Trimmer Power Извор : Батерија Battery Power : 10 WWorking време : 3h Charging време : 2h Blade : нерѓосувачки steel Voltage : 110-240 V ~ 50 / 60 HZPower режим : USB rechargeable Cleaning метод : Нож за чистење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

Цел твое денес.Cordless дизајн ви овозможува да се исчисти и било каде сака.Совети : ве Молиме целосно да ја н

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

Повторете Режим : Една Датотека, Директориум на Сите Фајлови вградениот Звучник : 8Ω2 W Операција Начин : П

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори 【Долж

Безбедност очила фармацевт има околу 20 пара на безбедноста очила (eyewear се продаваат посебно).Сигурносно

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Сет 2 Овална Кошница Димензии : 10 x 5.Сите овие парчиња поединечно најверојатно ќе чини повеќе од двојно о

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

Помага sooth и омекне кожата.Мрежа и toeless дизајн ќе ги задржи нозете сува и добивање на топла.Тоа обезбедув

Го заменува : Echo # WYK192 A021000810 A021000811;.Одговара : Echo PB651 H PB651 T PB755 PB755 H PB755 T PB755 SH PB755 ST PB751 PB751 H Ранец Компресор;.Од

8парче дрвена сложувалка кој домашни миленици.Парчиња застане за употреба како manipulatives или репродукциј

Ќе можете лесно да се постигне салон во потрага гел лак нокти дома, во минути.Овие лажни ноктите доаѓаат

Донесе Навиваат за Вашиот Божиќ или Одмор Партија и шарм вашите гости!Овие вино стакло маркери се соврш

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Структурни оштетувања.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики дебели OEстил прирабници, закачалки и загради з

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

Компатибилен со сите ЕГО МОЌ+ рачни компресори, освен за Модел LB4800 8.3 ft.во должина.Компресор прилагодлив

Scroll