Обновено
SOSOFLY Нови Преносни Полнач, Ултра-Мали Мини 10000mAh Моќ Банка, 20000mAh висок Капацитет на Мобилен Моќ Банка, 30000mAh Ултра-Голем Капацитет на Отворено Мобилни Моќ Банка, Мобил?

SOSOFLY Нови Преносни Полнач, Ултра-Мали Мини 10000mAh Моќ Банка, 20000mAh висок Капацитет на Мобилен Моќ Банка,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1178.40

10000m Ah голем капацитет. 96x62x22mm. 20000m Ah голем капацитет. 144x68.5x27mm. 30000m Ah голем капацитет. 154x74x33mm.Карактеристики : . 1. На 10000m Ah мини големина го прави полесни и потенки. 2. Со голем капацитет на 20000m Ah/30000m Ah, можете да користите електрична енергија без прекин. 3. Потребните материјали за патување, можете да го донесе во авионот. 4. Енергија LED светилка, со висока осветленост и заштеда на енергија, долг притиснете за да го вклучите. 5. 30000m Ah супер голем капацитет, тоа може да трае подолго од една недела, кога тоа е целосно наполнета. 6. Голем LED екран дигитален дисплеј прави моќ прикаже повеќе точни и интелигентни, а останатите моќ е јасно на прв поглед. 7. Целиот процес е ниска температура, а не жешка Тековна заштита при процесот на полнење, телефонот не се загреваат и безбедност е загарантирана.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Батерија Тип : Liion; Капацитет : 65 Wh; Напон : 11.1 V Клетки : 6;.Одговара P / N : 04 NW9 2 P2 MJ DHT0 W T54 FJ HCJWT KJ321 NHXVW P8 TC7 PRRRF UJ499

Рим Техника biosот CMOS батеријата најдобро одговара да се замени скршен или неработни старата батерија ни

КАРАКТЕРИСТИКИ : Brand New Батерија Тип : Литиумјонска Напон : 21.6 Volt Капацитет : 5000m Ah Замена за V6 батеријата в

Поголем Капацитет На Батеријата.Капацитет : 3800 m Ah Напон : 7.4 V продолжува работното време на вашите омиле

♣Батерија тип : Liion; Клетки : 4клетка; Напон : 14.8 V нови замена на батерии користете " А " одделение Samsung клет

Модел : SH03 XL / / Напон : 11.55 V / / Капацитет : 57.9 Пот 5020m Ah / / Боја : Црна / / Тип : Plug & Play Liion Батерија.Замена

Motorola : C50, C51, E32, E33, Е34, E51, E52, MD4250, MD4260, MD7101, SD4551, SD4561, SD4581, SD4591, SD7500, SD7501, SD7502, SD7561, SD7581, MD4250, MD4260, MD7101...

4400m Ah Капацитетот на Батеријата.LiПолимер Батерија.LED животниот Век на Батеријата Индикатор.Пренослив.ДП

Капацитет : 1500m Ah.Тип : НуМЗ.Volts : 8.4 V Сите производи се Сертифицирани со CE, Ro HS, FCC, ISO9001 за безбедност.Строги

Батерија Тип : Liion Напон : 11.1 V Капацитет : 60 WH ; Клетки : 6cell; Боја : Црна.Compitable Модел : T54 FJ Батеријата за Dell Latit

HQRP® Два Акумулатори;.Батеријата Напон : 1.2 V;.Капацитет : 1200 m Ah; NiМз;.Полнење до 1000 пати; 200 Дена гаранција!Ко

Kastar Замена на Батеријата за VTech ADL 80403200, Sony BPT23, МОБ TL96502 Батеријата.Батерија Тип : НуМЗ; Батеријата Напон : 3

Поддршка соларни полнење : соларен полнење е специјално дизајниран за итен случај, колку што има сончев

Конектор : погледнете ја сликата и да го провери тоа 【Замена За Лаптоп】Lenovo Think Pad X1 Јога 3та Генерација,Thi

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : 10002265 Батеријата Детали : 14.4 V

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【Испратени Од САД】Испратени од Калифорнија, САД.Висок Квалитет и тестирани пред превозот надвор...

12Volt, 720 Ладно Cranking Засилувачи, Големина : 9.38 x 7.69 x 6.75Инчи Тежина : 31.7 фунти, SAE Мислења.Резервен капацитет о

Батерија Тип : Liion, Напон : 25.2 V, Капацитет : 3000m Ah.Компатибилен : Dyson V10 батеријата, Dyson v10 апсолутна батеријат

Scroll