Обновено
GLJ Smart watchs Smart Watch, 1.69 цел Екран Smartwatch за Мажите и Жените, IP67 Водоотпорен, Мулти-Спортски Режим на Фитнес Watch (Боја : Сина)

GLJ Smart watchs Smart Watch, 1.69 цел Екран Smartwatch за Мажите и Жените, IP67 Водоотпорен, Мулти-Спортски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 376.80

Исто така Sedentary Потсетник, Аларм, stopwatch (Стоперка), Remote Фотографија,Музика Контрола, се Најде Уред итн. [спорт види] - спорт се види со многу различни активност начини : Одење, трчање, велосипедизам, пливање и така натаму, може да снимате вашите чекори, растојание, знаете вашиот спорт податоци и да се подобри вашиот спорт ниво.Направи вашиот распоред повеќе разумни. [IP67 Водоотпорен] - IP67 водоотпорен оценка, заштита на овој паметен види од штета во вода, ветер или пот.69 inches Battery капацитет : 200m Ah Working време : околу 7 days Waterproof leve : IP67 Strap материјал : Силикон★Service - Ако ви треба повеќе стилови, ве молиме кликнете на нашите други производи, за да го пронајдете стилот што го сакате. ★Висока-квалитет изглед на изработка, многу мазна дизајн, покажува high-end quality, тенок и лесен тело дебелина е само 9.Дозволено за миење на раце, пливање, не за нуркање или со земање топол туш.69 инчен колор екран на допир на екранот за исклучителни HD квалитет.И било кои пораки ќе се примени оваа smartwatch може да потсетник со вибрации премногу.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја

Функција : Passometer, Спиење Tracker, Порака За Потсетување, Повик За Потсетување, Одговорите На Повик, Бирање, П

Црна Силикони рака.Нерѓосувачки челик случај, Црна dial.Кварц движење.Случај дијаметар : 35mm.Отпорен на вод

IP67 поздравниотдоказ отпорност на вода.Титаниум Одделение 2 случајот 1 GB главната меморија 4 GB меморија з

На часовникот може точно да ги пресметате колку калории сте изгорени, колку километри ќе се остварува, к

[Smart watch има 1.3 2.5 инчен D Стакло + IPS Боја на допир екран]Со 1.3 2.5 инчен D Стакло + IPS Боја на допир екран, полн к

Хибрид Smartwatches работа со i Phone1 и Android Телефони.Никогаш не треба полни, лесно да се промени монета мобилен б

Повеќе вежбање режими обезбеди референтни податоци за вашата дневна здравје анализа и подобрување ☆До

Можете да примате календари, text messages (текст пораки), call (повик сигнали и СНС (Facebook, Twitter,Whats App, Скопје, Instagram,

1.39инчен AMOLED / 454*454 резолуција;.MTK2523 пониска потрошувачка на енергија професионални погоден за носене чип

✤Вежба евиденција (pedometer, калории, спиење мониторинг, километражата).Спортски здравствени податоци мож

Tracker се види е многу добар подарок за пријатели и членови на семејството да им помогне да останете актив

smart watch бендови IP68 smart watch бендови id205l smart watch бендови црна smart watch бендови вештачка кожа smart watch бендови за м

40 countery languages83 акценти во вкупно , walkaround светот 2.4 Инчен Допир Screen Capacitive екран.Висок Fidielity Speaker Noise намалува

Фитнес Статус : Шарени Екранот ќе ви овозможи да се види на време јасно дури и под сонцето.снимање на ваш

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Scroll