Обновено
Leviton 5300-S15 120 Volt, 15 Amp, Пренапони Заштитени, 6-Излез Лента со Switch, Чувствителни Податоци, 15 Метри Должина на Кабелот, Беж

Leviton 5300-S15 120 Volt, 15 Amp, Пренапони Заштитени, 6-Излез Лента со Switch, Чувствителни Податоци, 15 Метри

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2184.72

Достапни во Индустриски Спецификација Одделение, Комерцијални Спецификација Одделение и Општа Намена Класификации.Стегање Профил Цврсто Песни НАИЗМЕНИЧЕН синусен облик.Во реално Време Дијагностика Следи Моќ и Потиснување Статус.Шест Заштитени Места.Цел живот се Ограничени Downline Гаранција за Уредот & Опрема Вклучени во неа.Од Производителот Leviton е Пренапонска Заштита Уреди може да се користат, поединечно или како дел од координирана примена на стратегија, за заштита на чувствителни електронска опрема, во индустриски, комерцијални и станбени локации, од стрес и деградација нанесени од страна на напон transients.Leviton Пренапонска Заштита Уреди се наведени да УЛ 1449 3rd Edition Стандарди.Leviton е извонредна Пренапонска Заштита Уреди пренасочување на оштетување на напон transients, или бранови, далеку од електронска опрема.Transients се пренасочени далеку од чувствителни микро circuitry, обезбедување заштита од катастрофален неуспех, скапи престој и податоци пореметувања. 120 Volt, 15 Amp, Пренапони Заштитени, 6-Излез Лента со Switch, Чувствителни Податоци, 15 Метри Должина на Кабелот, Беж.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Softstart тековната може да се намали AC влез влијание ефикасно.Со shortcircuit и заштита од преоптоварување.Компа

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тоа е стилски, супер силни и издржливи.Направени за уреди со 3.5 мм (1 / 8 инчи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

4 a / 17w во вкупниот број).Сите 4 USB порти поддршка smart полнење технологија, може да обезбеди енергија за 8 ур

Ако производот не работи правилно во краток рок, ве молиме контактирајте со нас за замена.Моќ извира пок

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Број на Места : 3 места.Максимална Amperage : 13 засилувачи.Изолација Материјал : ПВЦ.Број на Проводници : 3...

[14 во 1] моќ лента со 10метарски тешки(1875 W / 15 A) продолжување мозок составен од 10 AC места, 3 USBA порти и 1 USBC пор

Директно контактирајте со нас во рок од 18 месеци гаранција за квалитет поврзани со замена или враќање н

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Електрични Part.Net Тежина : 9g; Пакет Содржина : 1 x Батериј

Овие обврзувачки мислења се направени од високо квалитетни алуминиумски на добра електрична спроводли

Стегачот планината моќ лента е направен од пламенretardant ABS пластика, со ETL Сертификација, во согласност со

NTONPOWER рамен plug surge protector моќ лента исто така поддржана од страна на $300, 000 поврзан уред осигурување од одго

Можете да ја проширите компјутер моќ се префрлиш на Десктоп 1.2 метри должина е доволно за да можете да ја

На аглеста приклучок овозможува оваа surge protector да биде вклучен во receptacle без блокирање на други штекер.На

Електрични Оценка : 13 A 125 V 60 Hz 1625 W.Електрични Оценка : 13 A 125 V 1625 W.0 DC5 V3 A, 9 V2 A, 12 V1.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Ви

Обезбедува сите потребни инсталација на алатки за влакна подготовка на 250 micron или 900 micron влакна за да бид

100 W 12 V 8.5 НА 110240 V Префрлување напојување за LED лента на светлина.Прекинувач за напојување, конвертирате AC

13 A 10 M Кабел свиткани околу еден калем 4 штекерите (подножјата).Термички отсечени спречува оптоварување.

Тешки метали домување, 2 адаптер распоредени штекер за блокстил приклучоци 15метарски кабелот со клипна

Широко Распоредени Места Поголем простор помеѓу можат да се сместат малку поголема моќ адаптери без бл

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【10ВОЕДНО】 ombines функциите на полнење преку USB порти, 8 AC места и телефонски носителот , носи дополнителна

На RQ potentiometer може да се претвори спротивно од стрелките на часовникот неколку врти.А : Од гледна точка на

Моќ Лента со USB порти Полнење преку USB порти може да интелигентно ја полните вашата usb уреди (Bluetooth звучни

Нема повеќе трчање неуредна испреплетени жици надолу кон подот штекер, многу повеќе простор за заштеда.

Со smart IC, секоја порта е во можност да детектира уредот е потребно и доставување на повеќето оптимизиран

Scroll