Обновено
Новиот Шеф на Аудио 46 Рефлекс Надземни UTV Систем за Звук - Yamaha YXR660 Носорог 4x4 НА UTV

Новиот Шеф на Аудио 46 Рефлекс Надземни UTV Систем за Звук - Yamaha YXR660 Носорог 4x4 НА UTV

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 15096.00

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А). 1000 W Max Моќ, Полн Опсег Класа-D Засилувач (150 W x Ch + 400 W Суб) / (4) 6.5" Висока Моќност Full Range Звучници + 8" Напојува Subwoofer.Bluetooth Аудио Стриминг (A2 DP) / Bluetooth 4.0 Контролер w/ Лесно Спарување и Автоматско Повторно поврзете / Компатибилен со Аудио Излез на i Pod/i Phone, паметни телефони, и други MP3 Плеери.Целосно Marinized / IP68 Водоотпорна / Dustproof.Вклучени Мулти-Прилагодливи агол Менгеме Систем (одговара на 1-1/2" 2" барови).Овој оглас е за нов Шеф на Аудио 46" Рефлекс Надземни Систем за Звук за UTV модел(s) наведени погоре.Користење на Класа-D amp технологија и звучник возачи кои се дизајнирани и подесени исклучиво за Рефлекс, е дозволено Шеф на Аудио за да креирате нов стандард за аудио и во екстремни средини.8" subwoofer беше развиена дека ќе излез неверојатна количина на SPL, додека задржување на квалитетот на звукот што се очекува од системот за два пати на нејзината големина.Рефлекс поместува границите на комплетна аудио системи на едно ново ниво.Вграден LED Купола Светла 3,5 мм ПОМОШЕН USB Полнење (1А) со Вклучени Мулти-Прилагодливи агол Менгеме Систем (одговара на 1-1/2" 2" барови) Целосно Marinized IP68 Водоотпорна / Dustproof 1000 W Max Моќ, Полн Опсег Класа-D Засилувач (150 W x Ch + 400 W Суб) (4) 6.5" Висока Моќност Full Range Звучници + 8" Напојува Subwoofer Bluetooth Аудио Стриминг (A2 DP) Bluetooth 4.0 Контролер w/ Лесно Спарување и Автоматско Повторно поврзете 2 V Пред-Засилувач Излез за Градење на Систем Компатибилен со Аудио Излез на i Pod/i Phone, паметни телефони, и други MP3 Плеери.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

Донесе Навиваат за Вашиот Божиќ или Одмор Партија и шарм вашите гости!Овие вино стакло маркери се соврш

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

8парче дрвена сложувалка кој домашни миленици.Парчиња застане за употреба како manipulatives или репродукциј

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, нис

ХИДРАТИ во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови и неOBD 1995 година и постари.ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕН

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 203 ПОНИСКИ BICUSPIDS CUSPIDS СЕКАЧИ КОРЕНИ НА УНИВЕРЗАЛ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃО

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Компатибилен со сите ЕГО МОЌ+ рачни компресори, освен за Модел LB4800 8.3 ft.во должина.Компресор прилагодлив

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

❤【4 ПАКЕТ КОЛЧЕ ЗАГАТКИ ПОСТАВИТЕ】 : Загатки вклучуваат 20парче броеви и 26парче ABC азбука БЕЗ СЛИКИ на г

Фината Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Strainers ????【СОВРШЕН ЗА ПРО ПЕКАРСКИ И СТАРТЕР】Нашите комплет содржи

Дизајниран да придавам влогови на кожа и да се направи вашите раце, нозете изгледаат свежо и негување.Ди

Изградена во гел на пета, шок апсорпција и намалување на притисокот, повеќе удобен за носење.Мрежа и toeless

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Помага sooth и омекне кожата.Мрежа и toeless дизајн ќе ги задржи нозете сува и добивање на топла.Тоа обезбедув

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

Фабрика директни објект само Think Pad x260 Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за м

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

Scroll