Обновено
RXBFD Подводните Аквариум Грејач,25W/50W/100W Риба Резервоарот Грејач Smart Термостат, 2 Вшмукување Чаши и LED Температура на Екранот,Погоден за Морски Saltwater и Слатководни

RXBFD Подводните Аквариум Грејач,25W/50W/100W Риба Резервоарот Грејач Smart Термостат, 2 Вшмукување Чаши и LED

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2011.20

За разлика од традиционалните рачно да се прилагоди риба резервоарот греалки, нема потреба да го поставите.Спецификација : - Напон : 220v - Фреквенција : 50-60 HZ - Пакетот Вклучува : 1 Аквариум Грејач, 2 Вшмукување Чаши, 1 Прирачник за Корисникот ▶ Постојат повеќе различни видови на производи во оваа продавница, го поздравуваме вашето купување.Тоа е лесно да се скрие во резервоарот. ★Интелигентни дигитален дисплеј & надворешна контрола на температурата - LED голем дигитален дисплеј, температурата може да се постави помеѓу 17 ° C -34 ° C,тоа исто така може да се користи за ниво на водата толку ниско, како 3.Големина на Табелата како што е подолу : - Моќ Wattage : 25 W / 50 W / 100 W - Риба Резервоарот Големина : 7-15 L/10-20 L/15-25 L - Грејач Должина : 115mm - ве Молиме да го изберат правото wattage грејач според нашите големина на табелата. ★Никел жица греење - подобра термичка спроводливост, постабилна греење стапка, топлина спроводливост преку никел жица за да кварц цевката за греење, целосно ограден potting, одбивање пожар, експлозија-доказ и анти-корозија, поголема сигурност, погоден за seawater и свежа вода.Површината е заштитена од изгореници, висока температура отпор, не се пука на водата, и висока безбедност.★100 W аквариум грејач е погодна за 10 до 15 L аквариуми,грејач Должина - 115mm,напон 220 V(Конфигурација трансформатор конвертор исто така, може да се применат за да се 110 V), кабелот за напојување е 1.

Повеќе детали

- Voltage:
220v
- Frequency:
50-60HZ
- Package Includes:
1 Aquarium Heater, 2 Suction Cups, 1 User Manual
▶ There are more different types of products in this shop, welcome your purchase. :
▶ If you have any questions,please contact us in time. :

Слични производи во категоријата

❤【4 ПАКЕТ КОЛЧЕ ЗАГАТКИ ПОСТАВИТЕ】 : Загатки вклучуваат 20парче броеви и 26парче ABC азбука БЕЗ СЛИКИ на г

ХИДРАТИ во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови и неOBD 1995 година и постари.ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕН

8парче дрвена сложувалка кој домашни миленици.Парчиња застане за употреба како manipulatives или репродукциј

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на преOBDII возила, 1995 и постари.Не правниот за продажба или користење во CA.П

Дизајниран да придавам влогови на кожа и да се направи вашите раце, нозете изгледаат свежо и негување.Ди

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Силна Клип Тоа лесно може да се сте

Овој воздушен компресор пумпа има 13 метри должина на кабелот за напојување, лесноhandhold контрола на дизај

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Повторете Режим : Една Датотека, Директориум на Сите Фајлови вградениот Звучник : 8Ω2 W Операција Начин : П

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

Безбедност очила фармацевт има околу 20 пара на безбедноста очила (eyewear се продаваат посебно).Сигурносно

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

Сет 2 Овална Кошница Димензии : 10 x 5.Сите овие парчиња поединечно најверојатно ќе чини повеќе од двојно о

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

Помага sooth и омекне кожата.Тоа обезбедува навлажнувачки на хард, суви испукани кожата.Намалување на мус

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Структурни оштетувања.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики дебели OEстил прирабници, закачалки и загради з

Изградена во гел на пета, шок апсорпција и намалување на притисокот, повеќе удобен за носење.Мрежа и toeless

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

Помага sooth и омекне кожата.Мрежа и toeless дизајн ќе ги задржи нозете сува и добивање на топла.Тоа обезбедув

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

Вистински Оем : Да, Категорија 2 : Ладење, Заменет Дел Број : 22910313, Дел Уп# На Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

Scroll