Обновено
Бладање - Автомобил Антена на Покрив Спирала Радио Aerials 7inch Јарболот Авто Делови Додатоци Антени за Nissan Непријателските Pathfinder Murano Лист Micra Pulsar Коцка Обратно-Забелеш?

Бладање - Автомобил Антена на Покрив Спирала Радио Aerials 7inch Јарболот Авто Делови Додатоци Антени за Nissan

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

Модели на автомобили се : Работи со Nissan Непријателските Pathfinder Murano ЛИСТ Micra Pulsar КОЦКА Обратно-ЗАБЕЛЕШКА NP300 350z.Висок Квалитет : Компатибилен со GPS/AM/FM, Внатрешни домашно МИЛЕНИЧЕ / FPC материјал е резултат на научните експерименти спроведени од страна на нашата компанија, Ние тест секој производи по развивање на тоа.Лесен за Инсталација : Отстранување на оригиналниот антена со рака, Intall на нови воздушни со рака.Да, Вие само треба да го инсталирате од страна на вашата страна.Не tools Инсталацијата.За Бладање : Бладање технологија компанија & фабрика специјализирана во производство на автомобил антени.Имаме наша сопствена лабораторија, дизајнер, и преработка на растенијата.Ние се надеваме да се донесе нашите високо квалитетни производи на целата територија на светот.Услуги на клиентите : Ние нудиме услуги на корисниците на интернет во секој ден/вклучувајќи и викенди и празници, Ако имате било какви прашања, Само зборувајте со нас во секое време.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Спецификација:6 Инчен, 400470 MHz(UHF ).Компатибилен Со:Kenwood TK3140 TK3160 TK3170 TK3180 TK5310 TK5320.итн.Одличен Квалитет:100% С

Без адаптер е потребно : напојува од страна на раководителот на единицата и свој автомобил полнач.KFid Fran G

Новата Централна GPS / VHF Антена Бар.Дизајниран за употреба со APT15001 и APT25001 само 6082 Алуминиумска конструкц

Копнените ТВ антена.затворен HD DTMB телескопски антена.примање дома FM FM автомобил радио антена 3 метри каб

Schnellere GPSSignalerfassung, geringerer Stromverbrauch, stärkere АнтиПритискањеLeistung und breiterer Arbeitsspannungsbereich.Без адаптер е потребно : н

Работи со Windows,Andorid,Linux,Малина пи.Поддршка На Google Earth.Тоа не може да се работи со IOS систем.Малина пи и linux не

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Лесни, само 5cm, многу е лесно да се носат.Антена поддршка U / V двојносегмент.Производот е многу издржлив и

HQRP® Две Пакет IPEX (UFL) за SMA Женски Кабли / Адаптери плус HQRP® Увеселителен парк;.Конектор 1 : SMA женско (на ма

Универзална Возило Автомобил Стерео FM AM Радио Антена Продолжување Кабел 3.3 нозе / 1m DIN Приклучок Конект

4 Нозе; LNA Добивка(Без кабел) : 28d B; Центар Фреквенција : 1575.4 Feet LNA Добивка(Без Кабел) : 28d BCenter Фреквенција : 1575

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Постојана Планината.Висок outofband одбивање.Времето Доказ.Низок профил, комплет w / TNC(F).PCTEL Maxrad WiSys Постојан

Модели на автомобили се : Универзалната за повеќето автомобили.Висок Квалитет : Компатибилен со GPS / AM / FM,

Совршена Замена ,сигурно ќе го поставите вашиот автомобил за разлика од сите останати!.Одговара на Dodge RAM

Scroll