Обновено
Canless Вдлабнати Gimbal вградна светилка Rotatable-центарот на Вниманието - POPANU 5 УПТ Окото Ceilling Potlight, Dimmable Светла Тела со Раскрсницата Кутија, 8W УПТ Прилагодливи (Бранеа Нике?

Canless Вдлабнати Gimbal вградна светилка Rotatable-центарот на Вниманието - POPANU 5 УПТ Окото Ceilling Potlight,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2159.76

Висок квалитет - За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум материјал.Rotatable центарот на вниманието - Ова прилагодливи вдлабнати таванот светлина е 40°зрак агол. 360° rotatable окото светлина, со 30° за навалување на столбот. 5 УПТ во Една Светлина - 3 инчен вдлабнати gimbal вградна светилка може да ги задоволи вашите потреби во 2700/3000/3500/4000/5000 K, само користење на toggle вклучите сливните кутија да се избере најмногу саканата боја кои најдобро се вклопуваат во вашата куќа.Висока Осветленост - На dimmable може да-убиец вградна светилка до 851lm, [email protected], 3000 [email protected] 766lm, 3500 [email protected], 4000 [email protected], 5000 [email protected] Лесна Инсталација, LED вдлабнати retrofit вградна светилка со раскрсницата кутијата може да се инсталира директно на таванот без сместување.Зачувај вашето време и пари!.Мазна Затемнување Перформанси - LED Gimbal Вдлабнати светлина работа со triac нежните, мазна затемнување од 5% до 100% , без искри или buzzes.Сигурен Производ - ETL-листата стандарди за безбедност, алуминиум вдлабнати светлина тела гарантира заштита од корозија и ' рѓа превенција, и сунѓерот заптивка ефикасно ја подобрува запечатување перформанси, кој е совршено се вклопуваат за вашиот покрив и таванот.Овој IC оценет LED Retrofit Gimbal вградна светилка е дозволено да биде во контакт со insulations во тавани.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

Сет 2 Овална Кошница Димензии : 10 x 5.Сите овие парчиња поединечно најверојатно ќе чини повеќе од двојно о

Помага sooth и омекне кожата.Мрежа и toeless дизајн ќе ги задржи нозете сува и добивање на топла.Тоа обезбедув

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

Повторете Режим : Една Датотека, Директориум на Сите Фајлови вградениот Звучник : 8Ω2 W Операција Начин : П

Безбедност очила фармацевт има околу 20 пара на безбедноста очила (eyewear се продаваат посебно).Сигурносно

8парче дрвена сложувалка кој домашни миленици.Парчиња застане за употреба како manipulatives или репродукциј

Изградена во гел на пета, шок апсорпција и намалување на притисокот, повеќе удобен за носење.Мрежа и toeless

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

Структурни оштетувања.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики дебели OEстил прирабници, закачалки и загради з

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори 【Долж

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на преOBDII возила, 1995 и постари.Не правниот за продажба или користење во CA.П

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

【Windproof Токи Дизајн】 Со 4 еластична токи за 4 нозе и 2 сврзувачки елементи на двете страни, Velway патио мебел

Го заменува : Echo # WYK192 A021000810 A021000811;.Одговара : Echo PB651 H PB651 T PB755 PB755 H PB755 T PB755 SH PB755 ST PB751 PB751 H Ранец Компресор;.Од

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

Scroll