Обновено
REDCAMP Свитлива Duffle Торба со Тркала 85L/120L/140L, 1680D Оксфорд Расклопна Големи Duffel Торба со Ролки за Кампување Патна Опрема, Црна

REDCAMP Свитлива Duffle Торба со Тркала 85L/120L/140L, 1680D Оксфорд Расклопна Големи Duffel Торба со Ролки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1367.76

Патент затворање.МАТЕРИЈАЛ : REDCAMP трајни ролери duffel торба е направен од висока густина водоотпорен 1680 D ПВЦ Оксфорд и 210 D Полиестер, отпорни на абење и отпорни на абење.Тешко webbing и стратешки цвест засилување во висок стрес области со разновиден носат опции даде на оваа торба висока јачина за губење на односот.TREADED ТРКАЛА : Ова тркала duffle торба има здрав тешки-должност treaded гумени тркала со заштитни тркала домување за непречено мобилност и максимална издржливост.Лесно маневри преку аеродроми и хотели, како и над unpaved, трнлив или матен површини.ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ : До 85 L со димензии на 25.6 x 14 x 14 инчи / 65 x 36 x 36cm (L x W x H).Оваа количка duffle торба може да се здипли во компактен носат торбичка на 7.9 x 15.7 инчи / 20 x 40 см (W x H).Тежина е само 3lbs/1.34 кг.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Користи како патна торба, шопинг торба, багаж, спортска торба, спортска торба, пешачење и кампување торба, плажа торба, сезона перење торба, складирање торба.Можете да го користите за многу различни настани како што може да се проширува за да се добра големина. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : REDCAMP нуди 365-ден полн со производителот гаранција.Ако кој било дел паузи, контактирајте со нас и ние го замени торба или да обезбеди целосна наплата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Трајни Патент & Свитлива】 : непречено двонасочна отворање / затворање на патент и пространа отворање н

Тоа е пространа и издржливи, одлично да се вклопи во вашиот чевли и облека за секоја прилика.И на крај, шт

Пол : Жени / Мажи.Во Текот На Ноќта Викенд Торба.Погоден за жените и мажите 【Структура】Врвот патент зат

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

★Патент Затворање & Многу Џебови : Ние дизајниран оваа спортска торба да се одржи сè што ви треба за фитн

ЗДРАВ&ТРАЈНИ:Тоа е направен од висок квалитет на најлон крпа, па тоа нема да биде раскина во чини.ИДЕАЛН

ПрактичностОваа спортска торба е сојузник за секоја активност.Корисна и практична торба за спорт љубов

Вкупниот капацитет : 39 литри.Многу простор за складирање во лесен, компактен и достапен пакет.Compressible во

Доволно голем за да ви помогне лесно да ги организира сите на вашите суштински елементи.Мазна метал пат

Еден огромен главната преграда за да ги задржи сите на вашите важни работи, и други прегради за вашите м

71 L Поместена страна се справува служат како и duffel носат рачки и дестинации се справува со Дzip отворањето

【Голем Капацитет Спортски Сали Торба】салата торба мерки 18.8*10.2*10.2 инчи (48cm*26cm*26cm), со голем капацитет.На d

Премиум кожата зеленчук пржен.Со два странични џебови за додатоци.ГОЛЕМА ГЛАВНАТА ПРЕГРАДА со трајни р

100% полиестер технички ткаенини.Спортска торба со чевли за замрзнување.Внатрешни zippered pocket.Zip џебовите на

Удобно,Водоотпорен,Силна Материјал : Направен од дебела водоотпорен памук,ги штити вашите предмети од д

Scroll