Обновено
Decalrus - Заштитна Decal за Samsung Лаптоп 7 Спин-NP740U5M (15.6 Екран) Лаптоп Python Кожата Шема Текстура на Кожата случај Покрие заврши PYsamsungSpin7_15Black

Decalrus - Заштитна Decal за Samsung Лаптоп 7 Спин-NP740U5M (15.6 Екран) Лаптоп Python Кожата Шема Текстура

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 886.80

За да се спречи кожи од подигнување текот на времето, кожите ќе ги покрие вашиот уред раб до раб, оставајќи мал простор лево откриени.Издржливи, со висок квалитет лепило винил налепници; овој производ НЕ е ТЕШКО МАСКА или изработени од гума, силикони, гел, или од пластика.Оваа кожа е ТЕКСТУРА Животинска Кожа шема, Тоа НЕ е печатена шема, но texturally идентични со Животински Кожи за кои изгледаат и се чувствуваат.Секој комплет доаѓа со (1) Надворешната Врвот, (1) LCD Рамка & (1) Keymat да дадете му на вашиот уред чисти и уникатен изглед.6" Екран) Лаптоп, да го заштитите вашиот уред од гребнатини и секојдневно носат и солза.Оваа кожа ќе го заштити вашиот Samsung Телефон 7 Спин-NP740 U5 M (15.Нашите високо квалитетни винил нема да го остави зад себе било остатоци еднаш отстранети и е брз и лесно да се примени.Уредот НЕ е вклучен.Да се отстрани, едноставно тргни го полека со вашите голи раце, оставајќи зад себе нема леплива остатоци!. ** ВЕ МОЛИМЕ РАЗГЛЕДАЈТЕ ГО НАШИОТ ПОЛИТИКА ВКЛУЧЕНИ СО ВАШИОТ ПАКЕТ ПРЕД ПРИМЕНА НА ПРОИЗВОД ЗА ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ**.Примена на нашиот производ ќе го загуби правото на враќање на средствата.Текстура винил Црна Python кожата постави направени за Samsung Лаптоп 7 Спин-NP740 U5 M (15.Направени за Samsung Лаптоп 7 Спин-NP740 U5 M (15.Лесно да се примени без никакви течности / решение.6" Екран) лаптоп само.Ве молиме погледнете го "Идентификуваат" слика на овој оглас да се обезбеди оваа кожа ќе се вклопи во вашиот уред.Сликата боите можат да се разликуваат во зависност од вашиот monitor settings.6" Екран) Лаптоп од грозен гребнатини и ќе не празнина вашата гаранција.Answer : ___________________________ NOTE : Долниот дел, страничните панели & екран заштитник НЕ се вклучени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направен од висок квалитет на винил.Мет Црна.Лесно да се примени, инструкции се вклучени.Нема да остават

1.ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ПРЕД КУПУВАЊЕ ве Молиме одберете ја точната големина за вашиот модел на Mac Book .Mac Book Decal

Пакетот Содржи 4 дел е : Врвот + Дното + Тастатура + Околу Тастатурата.Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) A2179,

ПРОВЕРЕТЕ го БРОЈОТ НА МОДЕЛОТ (ЕДЕН****) на вашиот Mac Book пред купување!Можете да ја најдете на задната стр

УлтраТенки, Лесни Mac Book Pro 15.4инчен Винил Decal Заштита.Официјално Лиценцирани Warner Bros Дизајн.Водечка индуст

Големина : 12.5 инчи.Количина : 50pcs Пакет 50pcs Пакет висока quanlity цртан филм налепници, најдобриот подарок за

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Нашите високо квалитетни винил нема да го остави зад се

Само се чувствуваат слободни да ја прилагодите на вашите лични предмети, направи вашата личност сјај!Ве

Овој кул винил decal би можеле да се применат на лаптоп.Овој уникатен винил decal би можеле да се применат на

УлтраТенки, Лесни C720 Chromebook Винил Decal Заштита.Официјално Лиценцирани Колеџ За Дизајн.Водечка индустрија

Направени за LG грам 15 Z960 (15.Текстура винил СИНА Камелеон Мозаик шема Сини да Пурпурна кожа постави напра

Капетан Америка и Sheild Комбо поставите Чудо [4 Парчиња] Винил Decal Налепница Отпечатена на Премиум квалит

Кожата компатибилен со 16инчни 2021 Mac Book Pro.Високквалитет 3 M винил обвива.Индустријаводечки Живописни Бои

3 M Лепило Поддршка Лесно На, Лесно Исклучување & ОстатоциСлободни.Секој Skinit Универзитетот на Јужна Алаб

4" x 6" самолепливи Винил Налепница (Decal) Премија високи перформанси винил со УВ заштита overlaminate 100% Перат

Игра на Престоли Куќа Targaryen [4 Парчиња] Оган и Крв Винил Decal Налепница Отпечатена на Премиум квалитет ви

Димензија : На Art So 15.6 инчен лаптоп налепница е 14.96 "(38 cm) x 10.65" (27 cm) се Вклопува 12" 13" 14" 15" & 15.6" широк екран ла

Scroll