Обновено
Amodel 72372-1/72 Кобалт Co50 Valkyrie Авиони, Пластични Скала Модел комплет

Amodel 72372-1/72 Кобалт Co50 Valkyrie Авиони, Пластични Скала Модел комплет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1247.76

Производителот : Amodel.Сериски број : 72372. Скала : 1/72. Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Кобалт Co50 Valkyrie авиони, пластични скала модел комплет Производителот : Amodel (Украина) Сериски број : 72372 Скала : 1/72 Материјал : Пластични Комплет опис : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак Состојба : Нови во Кутија Должина на модел : 127 мм / 5 инчи, Кобалт Co50 Valkyrie е стилски минијатурни авион кој може да се одржи до пет патници и нивниот багаж.Нејзиниот развој која траеше една деценија.Максималната брзина на Co50 Valkyrie е 482 km / h.Со пилот и еден патник во автобус, авион може да лета 2590 километри на една бензинска пумпа.Оваа бројка се намалува со зголемување на патниците во кабината.Но, дури и при полн товар, Co50 Valkyrie може да се покрие растојание од 840 km.Еден прототип беше ослободен, по цена од кои е шест-цифрен број во долари.Ако сакате да имате личен авион, но не може да се купи оригинал, може да се купи Valkyrie авионот од нас во мал примерок.Така ќе се направи подарок за себе или за вашите најблиски и зачувување на значителен износ на пари.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Силна Клип Тоа лесно може да се сте

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

За разлика од традиционалните рачно да се прилагоди риба резервоарот греалки, нема потреба да го постав

Повторете Режим : Една Датотека, Директориум на Сите Фајлови вградениот Звучник : 8Ω2 W Операција Начин : П

Сунѓерот минимален дијаметар : 33.9 mm.Количина : 1pc (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа) 1 / 4" x 1" челик месо

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

【Страна Клапи Hammock : 】57.Гаранција за парите назад.Куче седиште покрива целосно го задржи вашето седиште

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

【Windproof Токи Дизајн】 Со 4 еластична токи за 4 нозе и 2 сврзувачки елементи на двете страни, Velway патио мебел

600 W моќ, интелигентна контрола на температурата ????[Добар Дар] : Посебен играч плоча и јајце beater како пода

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, нис

Изградена во гел на пета, шок апсорпција и намалување на притисокот, повеќе удобен за носење.Мрежа и toeless

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

ХИДРАТИ во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови и неOBD 1995 година и постари.ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕН

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Овој воздушен компресор пумпа има 13 метри должина на кабелот за напојување, лесноhandhold контрола на дизај

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Scroll